Jarní fotografie s motivem makro

Jarní fotografie s motivem makro

8. 4. 2021

Letošní hezké jarní dny se nějak opoždují. Stále se střídají se zimou. Také omezené vycházky mi nedovolují jet na zahradu nebo do oblíbeného parku fotografovat. Proto jsem připravila z mého archivu makro fotografie květin od jara až po léto. Pojdte se podívat, jak to sluší květům, když se na nebi usmívá slunce.

Můj příběh
Hodnocení:
(4.9 b. / 20 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Šárka Nováková
Děkuji za příspěvky a hodnocení.
Anna Čípová
Ráda jsem se pokochala. Dík.
Marta Nosková
Veliký obdiv za parádní makro snímky ! Děkuji. Už se také moc těším, až si nějakou kytičku konečně "cvaknu". :-)
Alena Tollarová
Pohled na kytičky vždycky potěší. Však ono jaro brzy nad zimou definitivně zvítězí a rozvine barevnou paletu. A bude zase co lovit :)
Anna Potůčková
Moc hezké makro fotografie květin. Krásná barevná podívaná - díky!
Marie Měchurová
Ráda fotím makro. Máme ale jednoho kocoura, který když zjistí, že poklekám ke květince, tak se přijde lísat a hlavou mi žduchat do ruky. Vidím na něm, že má z toho radost. Hezké barevné, veselé fotky !!
Soňa Prachfeldová
Děkuji za tu krásu květinovou.
Eliška Murasová
Krásné fotky, Šárko! Mně se makro moc nedaří....
Irena Drob
Povedené fotky, i když z archívu.
Martina Růžičková
Krásná přehlídka parádních fotek a půvabných květů. Děkuji za kouzelnou podívanou :-).

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.