Když nemůžete vy za mnou, přijdu já za vámi, zve dnes pětapadesátiletá Lucie Bílá na svůj narozeninový koncert
FOTO: Petr Novák, Wikipedie, CC BY-SA 2.5

Když nemůžete vy za mnou, přijdu já za vámi, zve dnes pětapadesátiletá Lucie Bílá na svůj narozeninový koncert

7. 4. 2021

Zpěvačka Lucie Bílá, vlastním jménem Hana Zaňáková, slaví dnes 55. narozeniny. A v rámci oslav se rozhodla uspořádat koncert pro své příznivce. On-line přenos se koná dnes od 19.00 hodin a je pro všechny zdarma.

Za doprovodu skupiny vedené Petrem Maláskem zazpívá Lucie Bílá své největší hity i méně známé písně.

Původně měla mít Bílá narozeninový koncert v pražské Lucerně, musela ho však kvůli pandemické situaci odložit. „Streamovaný koncert je příležitost, jak alespoň zprostředkovaně oslavit narozeniny s lidmi a jak jim dát nějaký dárek. Cítím, že teď je doba, kdy mohu trochu splatit příznivcům to, co pro mě dělají celou moji kariéru, a potěšit i ty, kteří by si třeba nemohli lístek na můj koncert koupit,“ uvedla Lucie Bílá pro MF Dnes.

Populární zpěvačka a muzikálová herečka je ráda, že se může připojit kdokoliv, třeba lidé z domovů pro seniory. „Nemají to teď jednoduché, když se nemohou vidět se svými příbuznými,“ říká Bílá. Vedle dalších charitativních aktivit je Bílá patronkou projektu Ježíškova vnoučata, v jehož rámci mimo jiné posílá klientům domovů pro seniory vlastnoručně vyrobené šperky.

Na streamovaný koncert Lucie Bílé se můžete dívat dnes od 19.00 hodin na tomto odkaze, anebo přímo zde:

 

 

 

 

koncert zpěvačka
Autor: Jan Raška
Hodnocení:
(5.1 b. / 11 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Puchalská
Živák jsem propásla. Podívám se asi dnes večer. A jsem zvědavá...
Jitka Hašková
Děkuji za krásný koncert- Lucie Bílá je úžasná.
Hana Lancová
Viděla jsem ze záznamu až dnes. Moc milé a od srdce. ( Při rychlejších písních jsem si i zatrsala "o))) ). Přeji Lucce vše nej.
Eva Mužíková
Také jsem se dívala, líbila se mi.
Eva Braunová
Lucie přeji hodně zdraví a uspěchů.
Svatava Páleníková
Bylo to milé. Děkuji za zprostředkování koncertu.
Martin Vrba
No – paní Ježková, já jsem si myslel, že lidé vašeho vzdělání vědí, že když se jim nějaký umělec nelíbí, tak ví, co se sluší a patří, nechají si to jen pro sebe, aby nekazili umělecký dojem těm, kterým se umělec líbí. I já jsem dal vašemu poslednímu povídání z Literárního obýváku „O ničem plného jen žvanivé psudointelektuálštiny“ plný počet hvězdiček, odebrat to již nejde, tak aby se svět nezbořil, tak je nyní dejte na konto Lucie Bílé a doufám, že to zůstane jen mezi námi, že se neprobudí zase hned ta druhá polovina toho vašeho „literárního obejváku“. :)
Alena Vávrová
Děkuji.
Anna Potůčková
Mám ji ráda a díky za pozvánku!
Věra Ježková
Nemám ji ráda.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.