Co mi dělá radost
Ilustrační foto: pixabay.com

Co mi dělá radost

11. 4. 2021

Heboučký kožíšek pejska,
paprsek slunce,
drobný kvítek v trávě,
ranní rosa i toulavá kočka.

Procházka bez bolesti,
potkávání lidí, kteří mají v očích záblesk úsměvu,
macešky za oknem, které i přes nepřízeň počasí nezmrzly,
vykukující tráva, které to dá přes stále neodcházející sníh hodně zabrat,
keř zlatého deště,
andělský zpěv z kostela, který se ozývá, když jdu právě kolem.
Radost mám, že jsem ráno otevřela oči a mohla tak přivítat nový den a čekám na něco krásného, co se někde vynoří.
Každý den je jako korálek a záleží na nás, jak si ho na tu niť života navlékneme. Ne každý je barevný, ale takový život je. Až budu mít ten náhrdelník hotový, zavřu oči a s posledním vydechnutím si řeknu, jaká to byla krása.

Můj příběh
Hodnocení:
(4.9 b. / 18 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Martin Vrba
Paní Šimková, je krásný ten váš svět, je jak kvítek, ale já k němu potřebuji občas na talíři i ten biftek! :)
Jindra Hubačová
Hani, líbí a děkuji!
ivana kosťunová
Také si navlékám své pomyslné korálky, jenom to neumím tak poeticky sdělit.
Dana Puchalská
Hani,ani nevíš jakou mi Tvůj dnešní článek udělal radost.... :-)
Alena Vávrová
Korálek ke korálku, to bude, panečku, náhrdelník! Děkuji Haničko.
Věra Ježková
Hani, také mám své každodenní malé radosti. Je dobře, když si je člověk uvědomuje, nebo i připravuje. Přeji ti v životě ještě spoustu radostí. :-)
Jana Šenbergerová
Stačí tak málo, jen chtít ...
Marie Doušová
Koukat se kolem sebe a mít radost z každého kvítku a hezkého dne. Moc hezky vyjádřené .Dík
Zuzana Pivcová
No, vidíš, Hani, co vše Ti dokáže udělat radost. Pro někoho by to možná bylo málo, jiný by to rád měl. Umíš si všímat a umíš to i hezky sdělit.
Eva Mužíková
Moc hezké Hanko.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...