Moje  zahrádka
Foto: autorka

Moje zahrádka

27. 5. 2021

Ona ta zahrádka není úplně moje. Bydlíme v domečku hned vedle potoka a za ním je takový svah, který byl docela zanedbaný. Chtěli jsme ho odkoupit, ale povodí Moravy, kterému pozemek patří, nám ho prodat nemohlo. Tak jsme si ho "pronajali" a nikdo neprotestuje, že jsem ho osázela stromky, trvalkami a skalničkami. Nanosila jsem si z okolí kamení a vytvořila takovou přírodní skalku.

Údržba není pracná, rostlinky se spojily a plevel mezi sebe nepustí. Já jen sadím, stříhám a tvaruji. Budu si muset pořídit žebřík, už mě stromky docela přerostly. Taky sadím kytky do různých starých nádob, kýblů a květináčů. Tak se pojďte podívat: 

Můj příběh
Hodnocení:
(4.9 b. / 25 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Martina Růžičková
Nádhera! Pastva pro oči :-)!
Alena Velková
Nádherná zahrádka, gratuluju!!!!
Marie Seitlová
Maruško, tak to je nádhera, přidávám další *****.
Miluše Hasenohrlová
Krásně upravená zahrádka s pěknými kytičkami.Ať vám dělá radost.
Vladislava Dejmková
Hezká zahrádka!
Irena Drob
Krása, už se těším, až ji uvidím naživo.
Zuzana Pivcová
To je tedy opravdu kouzelná zahrádka!!
Jitka Hašková
Moc hezká zahrádka.
Martin Vrba
Krása!
Eva Mužíková
Tak to je opravdu nádherné zákoutí, odměnou za vynaloženou práci je jistě odpočinek v této oáze...

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.