Takový malý zázrak
FOTO: autorka

Takový malý zázrak

27. 5. 2021

Prší týden, měsíc, prší v pondělí, v úterý i ve středu.

Ve čtvrtek plují na modré obloze bělostné mráčky a sluneční paprsky ozařují cestu z Holešova, Brna, Poděbrad, Havlíčkova Brodu, Písku, Roudnice a různých míst Prahy.

Setkáváme se na smíchovském nádraží, po nedobrovolném společenském půstu natěšeni vydat se společně pár kilometrů klidnou krajinou protkanou zelení, potokem, skálou i jezírkem. Hloučkujeme se nahodile, rozhovor plyne přirozeně mnoha směry, někteří se vidí po dlouhé době a jiní poprvé. Uprostřed cesty sympatická hospůdka s pivovárkem a tekutým suvenýrem na další putování.

Marie s manželem nás podarují vlastnoruční dobrůtkou, fotoaparáty Blanky, Hany, Jarky a Aleny zaznamenávají zajímavá zákoutí, která zkrášlují Jitka, Olga, Helena a Lidmila s kamarádkou.

Autor tohoto koncertu pohody Honza je nositelem dobrých zpráv a laskavým průvodcem nás, kteří jsme prožili ve světě nejistot malý zázrak souznění.

Pak už jen krátce mží do vlasů, jak krůpěj slzy při loučení. Díky!

 

 

Můj příběh
Hodnocení:
(5 b. / 29 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
I když jsem tam nebyla, pohodu jsem cítila. Vyjádřena krásně jemně, dostala se od vás ke mně.
Naděžda Špásová
Je moc dobře, že se to mohlo uskutečnit a hlavní je, že vyšlo i počasí. Danielo, moc hezky napsané. :-)
Soňa Prachfeldová
Prima poetické přiblížení setkání !
Marie Ženatová
Moc děkuji milá Danielko za hezké přiblížení zajímavého výletu *
Blanka Lazarová
Danielo, pěkné. Ještě v Praze jsem se dívala na vaše fotky. Jste ohromně rychlí a pro mě inspirující. Musím se "pochlapit" , zpracovat svých 250 fotek a k tomu napsat pár řádků. Slibuji. Tak a teď už se z toho nevyvlíknu. :-)
Eliška Murasová
Danielo, díky za milý článek o setkání s příjemnými lidmi.
Jaroslava Handlová
Danielo, oceňuji pohotovost a krásu stručného vyjádření. Jsem ráda, že jsme se poznaly konečně také osobně. Byl to veselý výšlap se známými i novými tvářemi.
Anna Čípová
Danielo, dík za reportáž z prima akce. Obdivuji , jakou rychlostí vznikla.
Martina Růžičková
Moc hezky napsáno. Musel to být opravdu bezva výlet. Snad mi to příště s účastí také vyjde.
Daniela Řeřichová
Děkuji za milé vzkazy. Musela jsem se z těch nádherných dojmů hned vypsat. Každý přispěl svým dílem ke spontánní atmosféře. Budu z tohoto přátelského setkání čerpat energii hodně dlouho. Děkuji za přijetí a přeji vše dobré.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.