Volyňka
Všechny starosti se odplaví. FOTO: autorka příspěvku

Volyňka

23. 6. 2021

Řeka Volyňka protéká městem Volyně. Je to říčka malá, a když je velké sucho, tak voda sotva cvrnká o kameny. Teď je vody dost, i když už je několik dní venku velké teplo.

Chodím k té řece se svým pejskem hrozně ráda. Když si sednu na lavičku pod stinné stromy a dívám se na vodu , tak je mi opravdu hezky . Všechny starosti se odplaví a zůstává jenom ten hezký pohled a to milé šumění vody.

Dělám to často a dělá mi to dobře na těle i na duši.

Posílám vám tu naši Volyňku ukázat.

Můj příběh
Hodnocení:
(5.1 b. / 19 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Švancarová
Okamžitě mě úvodní foto zaujalo.Proto jsem četla i prohlédla další fotky a moc se mi to líbí.Hezky na mě působí toto prostředí i přes fotografie.
František Matoušek
Krátké, hezké, výstižné a doplněné pěknými fotografiemi. Pozdravujte Volyňku.
Zuzana Pivcová
Hani, teď jsem to četla na Seznamu, že je Volyňka mezi rozvodněnými. Tak snad už víc nebude.
Hana Šimková
Tak po řádění nočních živlů je ta naše něžná Volyňka rozbouřená a kalná. Snad se zase brzy vrátí ke své kráse.
Hana Rypáčková
Hani, taky je Volyňka má láska..
Irena Mertová
Hezké fotky. Také je mi dobře u vody.
Soňa Prachfeldová
Moc hezké fotky řeky Volyňky. Několikrát jsem městem projížděla a líbí se mi.
Hana Šimková
Děkuji a jsem ráda, že se vám ta naše říčka líbí.
Jitka Hašková
To věřím, že ti je dobře, když sedíš u vody. Navíc Volyňka je kouzelná tak tím víc je to krásné. Díky za překrásné fotky, které navozují uklidňující atmosféru.
Alena Vávrová
U vody je vždycky krásně a moc Ti, Haničko, tu vaši Volyňku přeji.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.