Češi jdou v neděli na Holanďany. A jak si vedou soutěžící v tipovačce?
FOTO: Pixabay

Češi jdou v neděli na Holanďany. A jak si vedou soutěžící v tipovačce?

23. 6. 2021

Mistrovství Evropy ve fotbale má za sebou základní část, kdy jednotlivé reprezentační týmy rozdělené do šesti skupin odehrály úvodní tři zápasy. Výsledky z nich rozhodly, kdo na šampionátu končí a kdo postupuje do závěrečných bojů.

Českým fanouškům udělali jistě radost naši fotbalisté, kteří postoupili ze základní skupiny ze třetího místa díky vítězství nad Skotskem a remíze s Chorvaty. Češi v osmifinále narazí na Nizozemsko, přičemž zápas se odehraje v Budapešti v neděli 27. června od 18.00 hodin.

Holanďané v základní skupině vyhráli skupinu s plným počtem bodů, když postupně porazili Rakousko, Ukrajinu a Severní Makedonii.

Vítěz duelu Česko - Nizozemsko se ve čtvrtfinále střetne s vítězem utkání Wales - Dánsko.

 

Tipovačka pokračuje, rozdáme ještě minimálně 80 bodů

Soutěžící naší fotbalové tipovačky si ještě rozhodně nevydechnou. Čeká na ně ještě 14 zápasů, po kterých rozdáme minimálně osmdesát bodů. Na vítězství v tipovačce tedy mohou stále ještě dosáhnout i ti, kteří jsou nyní třeba ve druhé půlce průběžného pořadí. V jejím čele jsou zatím dvě ženy - Anna Potůčková a Anna Pytlíková, na třetím místě pak Vlastimil Kupsa těsně pronásledován dalšími tipujícími.

Jak tipovačka dopadne a jak si povedou čeští fotbalisté? Sledujte fotbalové Euro a portál i60!

 

Program Play off:

Sobota 26. 6.
18:00 v Amsterdamu: Wales - Dánsko
21:00 v Londýně: Itálie - Rakousko

Neděle 27. 6.
18:00 v Budapešti: Nizozemsko - Česko
21:00 v Seville: Belgie - Portugalsko

Pondělí 28. 6.
18:00 v Kodani: Chorvatsko - Španělsko
21:00 v Bukurešti: Francie - Švýcarsko

Úterý 29. 6.
18:00 v Londýně: Anglie - Německo
21:00 v Glasgow: Švédsko - Ukrajina

fotbal sport Tipovačka
Autor: Jan Raška
Hodnocení:
(5 b. / 5 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Eva Mužíková
Jak už jsem někde napsala, fotbalové týmy vůbec neznám tak opravdu střílím od boku. Jelikož pravidla hry trochu znám, na rozdíl od tenisu, do tipovačky jsem se tentokrát zapojila a moc mne to baví. Těším se jak moje tipy dopadnou, jsem opravdu překvapená při tom střílení na slepo " jak si vedu" :))))) Fotbalová fanynka Bertice.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...