Budiž sláva puntíkům
Foto: autorka

Budiž sláva puntíkům

25. 6. 2021

Milá paní Hofmanová mne inspirovala svým článkem k tomu, abych trochu probrala skříně. Mám totiž puntíky ráda, ale nikdy by mne nenapadlo, abych udělala jakousi inventuru. Je fakt, že zde u moře mám jen část garderoby, o to více mne překvapilo, že na šňůře se objevilo 11 kousků. Klasika je černo bílá, ale mám ráda i růžovou, lososovou, červenou a Zuzaninu oblíbenou oranžovou. Milá děvčata, jelikož vím, že jsme zde parádnice a „modelky“, třeba vás moje „šňůra“ zaujme. Sukni jako z let Starců na chmelu, s velkými bílými puntíky, jsem si koupila na Zličíně před odletem. Radost byla veliká. A to je účelem nákupu, který zase až tak moc nepotřebujeme, že, děvčata...:).  Tak sláva létu a puntíkům!

Můj příběh
Hodnocení:
(4.7 b. / 22 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
VANDA Blaškovič
Eliško, děkuji! Máš u mne puntík, vlastně hvězdičku!...:)
Eliška Murasová
Vando, no to je naprostá puntikovaná paráda!!
VANDA Blaškovič
Maruško, nic se neděje, na mobilu mi také skáčí písmenka.
Alena Vávrová
Puntíky mám ráda a něco málo ° °° °by se našlo i u mne.
Dana Puchalská
Mívala jsem bílé šaty se zelenými puntíky. Ovšem kde je jim konec.
VANDA Blaškovič
A co takhle slušivý zimní kabátek pro Britney?...:)
Alena Švancarová
Pane Zelenko takové puntíkaté trencle nebo boxerky?
Hana Šimková
Chválím puntíkovou výstavu.
Marie Seitlová
Krásně puntíkované kousky ti vlají na šňůře. Také mám jednu halenku a ráda ji nosím.
Eva Mužíková
No to je tedy přehlídka. Jeden kousek hezčí než druhý:)) Já jsem si kdysi ušila!!! modrou mini sukýnku s modrým bolerkem s přaskami. Kvůli tomu jsem si koupila bílou halenku s modrými puntíky. No to jsem se tenkrát nosila. Nyní mám jen jednu černou s bílými puntíky, tu nosím ráda k černým kalhotám. Připojila jsi se k naší červnové " ódě na barvy" a hned takhle z vesela...

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.