Příběh na 50 slov:  Moje návštěva oční ordinace

Příběh na 50 slov: Moje návštěva oční ordinace

3. 7. 2021

- Šedý zákal se zhoršil, půjdete na operaci.

- Ajajaj, to jsem nečekala, takhle brzy. Můžeme ji ještě odložit?

- To je věkem, také již mám operaci za sebou.

- Paní doktorko, vždyť vy musíte být o dvacet let mladší než já!

- Hehe, jsem starší než vy - tak to vidíte sama, jak špatně vidíte.

Můj příběh
Hodnocení:
(4.9 b. / 22 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Tollarová
Trochu strachování za pohled na nový a krásnější svět určitě stojí. Držím palce.
Irena Mertová
Děkuji :-). Ráda uvidím všechny vrásky :-) . A Oldřiško, ať se vám zdraví zlepší!
Marie Faldynová
Sama na operaci nemusím, ale neznám nikoho, komu se operace nepovedla, všichni si ji pochvalují. Tak ať vám to dobře dopadne!
Soňa Prachfeldová
To jsem pak videla zřetelně každou vrásku :-)
Oldřiška Šálková
Pěkný článek, také mě brzy čeká tato operace ,v prvni polovině srpna . Myslela jsem si ,že budu mít silnější dioptrie a nakonec je to šedý zákal . Teď mám období samých nepříjemných zpráv ,tento týden mi bylo sděleno, že mám cukrovku ,proto tedy asi ten zákal. A to jsem šla jen na odběry krve kvůli křečím ,které mám . V den odběru jsem pak skončila i v nemocnici ,byla to rychlovka .
Anna Čípová
Děkuji za vtipný článek. Přeji, ať čas do zákroku rychle utíká.
Irena Mertová
Děkuji za milé ohlasy. Těší mne, že jsem vás pobavila - to jsem také chtěla :-). Já moc pobavená nejsem, těší mne, že nejsem jediná, která se to snažila odložit, ale bylo to v tu chvíli pro mne překvapení. Tak mi dala očařka termín (u ní) na leden, pak už půjdu, do té doby doufám, že se to moc nezhorší. Vím, že tady to má už spousta íčkařů za sebou :-) .
Věra Ježková
Irčo, fakt musíš? Tak směle do toho! Bude to v pohodě. :-)
Dana Puchalská
Irčo, :-) :-) pobavila jsem se. Děkuju .
Jana Šenbergerová
Já dlouho netušila, že mám šedý zákal, myslela jsem si, že se mi zhoršilo vidění na dálku. Až jsem místo jednoho člověka začala vidět dva, došlo mi, že je nejvyšší čas zjistit proč a šla jsem si pro nové brýle. Zákal se začal šířit i na pouzdro, do kterého se vkládá umělá čočka. Za určitých světelných podmínek okraje čočky vidím, ale to mi nevadí. Jsem moc ráda, že jsem si nechala oči spravit. Možná stačilo chodit častěji k očnímu a objevit zákal včas. Kamarádce se povedlo šedý zákal zastavit.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.