Sbírám malé radosti
FOTO: autorka

Sbírám malé radosti

10. 7. 2021

Sbírám malé radosti a ukládám si je do šuplíku, abych si je mohla připomenout, než zmizí a nahradí je radosti ještě menší.

Jsem ráda, že mě radosti ještě potkávají, a velmi si toho vážím. Až mě potkávat přestanou, bude jasné, že je něco hodně špatně.

Někdy se zdá, že mi ty drobné radosti chce někdo ukrást a nebo mi je nechce dopřát. Radosti, to je to nejlepší, co nám život ještě schovává. Až je schová tak dobře, že je nebudeme moci najít, tak je vlastně už ani nebudeme potřebovat.

Proto jsem ráda, že ještě můžu radosti sbírat a ukládat si je do šuplíku.

Můj příběh
Hodnocení:
(5.1 b. / 15 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Kollinová
Až bude nejhůř, možná pomůže nahlédnutí do šuplíku nejmenších radostí a opět bude slunce v duši. Článek mě oslovil, líbí se mi.
Dana Puchalská
Já si svoje denní radosti s jednou, alespoň malou radostí ,dokážu doslova hýčkat.
Marie Doušová
Každá i ta nejmenší radost potěší. Když nás někdy dlouho žádná radost nepotká, tak je nutno si nějakou , aspoň malou udělat sám. Např....dobrým jídlem,výletem,nebo pokecat s kamarádkami...Dík za článeček......
Jana Šenbergerová
Lepší malé než žádné. Stále mě potkávají. Nesbírám je, posílám je dál. Díky za ty tvoje. Také je pošlu dál. :-)
Alena Švancarová
Mám radost,že si sbíráte radosti a máte z nich radost.
Marie Měchurová
Život se skládá z malých radostí a to je dobře.
Václav Soukup
Sbírat malé radosti a nedělat si starosti !
Zuzana Pivcová
Co je pro jednoho malá radost, je pro druhého třeba podstatně větší. Mám čím dál větší radost z věcí nemateriálních. Pojala jsi to moc hezky.
Anna Potůčková
Také mě stačí i jen maličká radost. Zrovna dneska třeba ta, že po léku mě přestaly bolet záda a stojím vzpřímeně. V noci jsem šla na WC pokřivená jak paragraf.
Hana Šimková
To je pravda, radosti si musíme hýčkat.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.