Stáří je pestrý dům
Úvodní foto: pixabay

Stáří je pestrý dům

11. 7. 2021

Stáří je pestrý dům

s vyhlídkou do nicoty,

konec je dohadům,

život znám jak své boty.

 

Přichází pomalu

a někdy trochu bolí,

radostí pomálu,

když musím chodit s holí.

 

Stáří je pestrý dům,

který má i své vady.

K největším zázrakům

patří fakt, že jsem tady.

 

 

 

Moje poezie
Hodnocení:
(5 b. / 22 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Jurečková
Starý domeček. Ale rozumím. Těžké ho opustit. Jen těch vzpomínek co ukrývá, známe tam každý kout....
Věra Ježková
Děkuji vám za další hezké komentáře. Nevím, jestli vykročím k jinému domu. Tuto možnost nevylučuji. Přesto na konci vidím jen konec. Nezávidím mladým, jsem ráda za každý den života. :-)
Soňa Prachfeldová
Stáří, to zní pochmurně, ale zase, když to jde, díky za ně, mnoho lidí to štěstí nemá.
Jana Šenbergerová
Až tento pestrý dům opustím, k jinému znovu vykročím. Odpustím životu všechny jeho vady a budu ráda, že jsem zas tady. Věro, také jsem si zazpívala, další slova sem přidala. Ale to už je jiná písnička.
Martina Růžičková
Věro, moc hezky a výstižně jsi to napsala.
Dana Puchalská
Navazuji na Alenu Š..... a nehled'me už na základy.
Věra Ježková
Děkuji vám. Původní písničku mám moc ráda. Prostě mě to napadlo. Stáří má jistě své klady. Ty zahrnuji pod pestrý dům. Jinak by to vypadalo, že zdůrazňuji převážně vady. :-)
Alena Švancarová
S dovolením ,já bych napsala - Stáří je pestrý dům,který má i své KLADY......
Dana Puchalská
Líbí, moc a moc a moc.. Víckrát to už psát nebudu, myslím že postačí prosté slůvko d ě k u j i. :-)
Jan Zelenka
Krásně jsi to napsala. Leč, i seniorský život může mít pozitivní náplň. Je možné tvořit, milovat, těšit se ze světa. To je ten pestrý dům. Celý život se však pachtím za tím "bílým domem", chci se dívat do zahrady, dokonce mne tento nápis inspiroval k malému písemnému ohlédnutí za svým životem. Věrko, máš pro podobné básně cit, všechny, které jsi zde zveřejnila, jsou emocionální a krásné!

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.