Rozluštění včerejší fotozáhady
Foto: autorka

Rozluštění včerejší fotozáhady

14. 7. 2021

Domnívala jsem se, že rozluštit hádanku bude přece jen trochu obtížnější, takže nápověda byla zbytečná. Kocour Waldemar, ke kterému patří fotografie, všem luštitelům odpovídá: Je to samozřejmě detail mého kožíšku. Průkaz původu sice nemám, ale na výstavě koček jsou stejní "kamarádi" označeni jako kočka krátkosrstá evropská, černě mramorovaná.

Fotohádanky
Hodnocení:
(4.7 b. / 15 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Měchurová
Měla jsem takovou Cindulku.
Anna Potůčková
No jo, milovnice koček, tak už to bylo nápovědou
Alena Švancarová
Kdo má kočičku tak pozná.
Naděžda Špásová
Marcelo, to se vám povedlo, já z něj udělala boa. Sice jsem byla na pochybách, ale kocourek je to krásný, snad mi to boa odpustí. Kočky miluju od dětství, ale pejsky o malinko víc. Tak ať se oběma kočičkám dobře daří.
Zuzana Pivcová
Jendo, Marcela má ještě Waldíkovu sestru Babetu (kromě mě:-D).
Jan Zelenka
Buďte oba v pohodě!
Zdenka Soukupová
Ach jooo..., tak jsem s králíkem byla úplně vedle.
ivana kosťunová
Kdybych o vašich kočičkách nevěděla, nepoznala bych.
Dana Puchalská
Marcelo, sláva,myslela jsem si to. Walda je skutečně krásnej kocour.
Irena Mertová
Krásně mramorovaný Waldík krátkosrstý evropský :-) :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...