Fotoreportáž z výstavy "Letní iluze 2021" holešovských výtvarníků - amatérů
Foto: autorka

Fotoreportáž z výstavy "Letní iluze 2021" holešovských výtvarníků - amatérů

17. 7. 2021

Tak jako každý rok, se v našem holešovském zámku koná výstava Letní iluze 2021. Vystavují na ní amatérští výtvarníci z Holešova a okolí. Letos poprvé převládají kreslené a malované obrázky nad fotografiemi. Koronavirová krize se projevila i na tomto poli. Je vidět, že lidé v karanténě a při omezujících opatřeních sahali častěji na barvy a štětce, než aby vyráželi do ulic s fotoaparátem.

V úterý  13.7. byla výstava slavnostně otevřena vernisáží, které jsme se s manželem účastnili, protože jsme také přispěli malým dílem. Teď si některá díla našich "umělců" můžete prohlédnout: 

Hodnocení:
(4.9 b. / 24 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Margita Melegova
Neni co vytknout, opravdu pekne, hlavne ty chaloupky z Valasska mi pripominaji davno minule doby.
Eliška Murasová
Maruško, palec nahoru! Díky za sdílení.
Elena Valeriánová
Marie, moc Vam gratuluji k podařené výstavě i k vernisáži. Myslím, že se máte všichni čím chlubit. Jsem teď jen na tabletu a znovu si fotky prohlédnu na PC až budu doma. Moc se na to prohlížení těším, protože už i na tabletu vidím, že se mám na co dívat. Obrázky Vašeho muže jsou krásné a Vaše vystavované fotky stejně tak. Hlavně Nostalgie a Odpolední siesta se mi moc líbí. Je to krásné, když člověk má ušlechtilého koníčka. Děkuji, že jste fotoreportáž připravila.
Anna Potůčková
Když už jsem nebyla, tak alespon tady jsi mi ji Maruško přiblížila.
Marie Seitlová
Krásná výstava a díky, že jsi nám o ni napsala. Tvé fotky jsou nádherné.
Martina Růžičková
Bezva reportáž z výstavy. Vaše vystavené fotky mě nadchly.
Eva Mužíková
Tak tahle by se mi určitě moc líbila. Díky za přiblížení a hezké popisky... Tvé fotky jsou velmi zajímavé..
Soňa Prachfeldová
Hezká akce, také bych chtěla, aby se zase u nás něco konalo. Maruško moc se mi tvé fotky líbí .
Marie Měchurová
Už jsem zase omylem hvězdičkovala - sama sobě se za 3 hvězdičky nebudu omlouvat
Libor Farský
Bezva, velký dík !

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.