Chorvatská červená
Vanda a já

Chorvatská červená

26. 7. 2021

Červená krev tekla v Chorvatsku česká, když jsem si ruku odřela při pádu z kola. 
Červeň sluší cudným dívkám.
Kousek červené mám i ve svém příjmení.
Červená je barva srdce a lásky. Miluji červená jídla-meloun, jahody, rajčata, rajskou polévku, rajskou omáčku...Do Chorvatska jsem zamilovaná od roku 2011, kdy jsem po odchodu do důchodu tuto zemi poprvé v životě navštívila a dodnes si léto bez chorvatského moře už nedovedu představit.
Při barevném focení jsem samozřejmě nemohla vynechat krásnou, jasnou a optimistickou červenou a zde jsou moje úlovky. 

cestování Moje barva
Hodnocení:
(4.9 b. / 22 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Puchalská
Helčo,utekla mi v minulém příspěvku věta a pochvala zároveň....a fotky jsou opět na jedničku s *. Děkuju
Dana Puchalská
Helčo i já mám ráda červenou. Až natolik,že jsem si vybrala v téhle krásné barvě i auto. A jezdí ďábel červená jako blesk.
Anna Potůčková
Červenou jsi měla Heli i ve svém příjmení. Podařilo se ti s barvou červenou toho nafotit dost. Červená je především barvou lásky a kéž by byla vždy všudypřítomná. Tobě ji přeji co nejvíce ode všech!
Jitka Hašková
Bezva, červenou mám také moc ráda. Dobře jsi to vybrala.
Daniela Řeřichová
Moc hezké, červená je veselá.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.