Chorvatská hnědá
Foto: autorka

Chorvatská hnědá

27. 7. 2021

Když se řekne hnědá, okamžitě si vybavím oči svého milovaného manžela...a ty mi tady moc chybí. 
Dnes jsem si řekla, že budu fotit hnědou, a ani jsem nepočítala s tím, co vše se mi bude cpát před objektiv. Najednou vše kolem mne bylo hnědé. Od dřeva, přes kameny, hlínu, suché květy, jehličí... 
Zkrátka barevná výzva mě naučila dívat se jinak kolem sebe a vy si teď se mnou můžete zahnědit, zabéžovat, zarezavět...

A  na další barvy se můžete podívat sem: 

   modrá

   bílá

   žlutá

   fialová

   černá

   růžová

   červená

 

 

 

 

 

 

 

fotografování Moje barva
Hodnocení:
(5 b. / 12 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Soňa Prachfeldová
To je škála barev, když se člověk zaměří, jen se barvy hrnou.
Martina Růžičková
Příjemně naladěno do hněda.
Věra Ježková
Helo, tys to vzala z gruntu. Hut ab. :-)
Jana Šenbergerová
Mám hnědou ráda. Rozhodně není nudná, jak by se mohlo zdát. Má spoustu odstínů a v přírodě se s ní setkáme na každém kroku.
Zdenka Soukupová
Souhlasím s Danou (11.10). Já vím, opisuju, ale je to stručné a výstižné.
Anna Potůčková
Hnědou mám ráda, je to barva přírodní. Koukám okolo sebe, zda mám něco hnědého a mám po pravé ruce. Je to káva.
Marie Měchurová
Jedno dobu jsem měla hnědé období - jsem taky podzimní typ. Teď ve vyšším věku pteferuju veselejší barvy. Hněda na fotkách je ale příjemné pokoukani.
Zuzana Pivcová
Hezké, Helenko, i když jsem hnědou vzhledem k barevné tabulce, kterou jsem kdysi dostala jako podzimní typ, nenosila. Teď už bych se ovlivnit nenechala, je to hloupost.
Dana Puchalská
Helčo, napíšu to krátce a výstižně ,než mně zase ostatní předběhnou. Pak to vypadá,že opisuju. UMÍŠ FOTIT A PSÁT MOC HEZKY. :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.