K letním dnům patří sukně. Ideálně hodně barevná
Ilustrační foto: Ingimage

K letním dnům patří sukně. Ideálně hodně barevná

31. 7. 2021

Jedná se o kombinaci, kterou některé ženy nemají rády. Mnohé dávají přednost kalhotám a když už jsou hodně teplé dny, tak lehkým šatům. Kombinace trička či košile se sukní v posledních letech nebývá tak běžná jako dříve. Škoda.

Některé ženy tomuto outfitu moc neholdují, protože mají pocit, že takzvaně rozšiřuje, zkracuje nohy. Ovšem záleží na střihu a délce sukně. Univerzální rada neexistuje, každému typu postavy sedí něco jiného. Zatímco některá žena vypadá i po šedesátce skvěle v sukni nad kolena, některé ženy v ní vypadají divně už ve dvaceti, ba i dříve.

Každopádně horké letní měsíce posledních let přivádějí k sukním a šatům i jejich nejzatvrzelejší odpůrkyně, které dříve léto trávily zásadně v lehkých tříčtvrtečních kalhotách.

Nějaká ta veselá barevná letní sukýnka by si zasloužila místo v šatníku každé ženy, ať už jde o bytost akční, která ji doplní teniskami s džínovou bundičkou, nebo dámu, která ji vynese s bílou halenkou a zlatými sandálky na koncert v parku.

Tady je malá inspirace, že sukně sluší ženám v každém věku.

Inspirace pro ženy móda
Hodnocení:
(4.9 b. / 15 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Helena Přibilová
Vzorované sukně se mi líbí, hodí se k létu. Vždy bych je ale doplnila jednobarevnou halenkou nebo tričkem.
Irena Mertová
Sukně mám ráda, nosím je po celý život v létě - i doma. Zde se mi líbí nejvíce č. 2. K č. 1 - proužkovanou halenku ke květované sukni bych nevzala.
ivana kosťunová
tak ten první model rozhodně ne. Ostatní zajímavé kombinace ano.
Jitka Hašková
Moc hezké sukně.
Danka Rotyková
Paní Hofmanová má vkus, líbí se mi všechny.
Soňa Prachfeldová
Nosím ráda dlouhé letní sukně.
Daniela Řeřichová
Modely jsou slušivé, osobně mám ráda letní sukně midi nebo dlouhé. Teď je jejich čas, užívám si je.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...