Vedlejší tragické účinky očkování
Foto: pixabay.com

Vedlejší tragické účinky očkování

23. 8. 2021

Přišel mi e-mail od spřízněné duše. Když jsem viděla předmět mailu, řekla jsem si, ale no tak, moje milá, i ty? Tak se podívejte sami. Jak jsem koupila, tak prodávám.

Mám šokující zprávu o katastrofálních následcích očkování...

Prosím sdílejte, než to smažou!!!

Martin 34 let (Frýdlant nad Ostravicí)

- 3 týdny po očkování mu přestala fungovat měsíc stará myčka.

Jan 43 let (Tábor)

- po očkování se zastavil v kasinu, kde prohrál celou výplatu.

Milan 37 let (Pelhřimov)

- poté, co před 3 týdny oznámil rodině, že se byl nechat naočkovat, přijela tchýně a je na návštěvě doteď.

Pavel 60 let (Vodňany)

- hned po očkování šel běhat do lesa a poštípal ho sršeň.

Karel 24 let (České Budějovice)

- ještě se jen rozmýšlel, že se nechá naočkovat, a už mu před domem někdo ukradl kolo.

Marie 20 let (Písek)

- po očkování odjela na dovolenou do Chorvatska a po návratu měla pozitivní těhotenský test...Otec neznámý.

Zdena 40 let (Benešov)

- potom co přišla z očkování, našla doma vytopenou koupelnu.

Toto je jen zlomek tragických následků očkování!!!

A jen Pánbůh ví, co nás ještě čeká, když NWO, Gates, EU, Soros nespí a připravují plány na ovládnutí zeměkoule... 

 

Můj příběh
Hodnocení:
(5 b. / 24 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Libuše Křapová
No nazdar, Eleno! Covid může i za to letošní mokré počasí:-( Dnes jsme se vrátili domů o dva dny dříve, protože v Jižních Čechách prší mnohem víc než u nás doma.
Marie Měchurová
Tak už je mi to jasné proč jsem dnes v tom dešti píchla kolo. Že já jsem se nechala naočkovat!!
Zdenka Soukupová
Dcera (očkovaná) mi včera rozbila vysavač. Určitě je to po té druhé dávce! Slíbila, že koupí nový; doufám, že ho nerozbiju zase já (taky očkovaná).
Eva Mužíková
JEJDA, KONEČNĚ MÁM JASNO, proč mi po druhém očkování vypadla nejméně čtyřicet let stará plomba ze stoličky...Díky Eleno za " vysvětlení":))))))
Soňa Prachfeldová
Za všechno vždy někdo , nebo něco může, jen ne já :-)
Hana Řezáčová
Jéžiš, takové závažné vedlejší účinky, některé dokonce dlouhodobé!
Jitka Hašková
Další katastrofy nemám. I tak jich je dost.
Elena Valeriánová
Naďo! Co by se mě mělo dotknout? To mě ani nenapadlo! Pište další účinky, ať se můžeme smát. Smích léčí! Platí to ještě, že ano?
Naděžda Špásová
Eli, já přece vím, že nejsi autorkou, jen jsem chtěla přidat trochu humoru, jestli se tě to dotklo, tak pardon.
Elena Valeriánová
Jak píšu v úvodu... přišel mi mail, nejsem autorem zaručeně tragických zpráv o účincích očkování. Pokud máte další poznatky, pište sem do komentářů. Děkuji.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.