Když prší
Foto: autorka

Když prší

3. 9. 2021

Poslední srpnový den v Beskydech ani trochu nepřipomínal léto. Vytrvalý déšť, šedá obloha, vítr a zima, prostě slota. Nebo, jak praví české přísloví o ošklivém počasí, že by ani psa nevyhnal. Ale já chodím na vycházky za každého počasí a vždy s fotoaparátem. Tak tomu bylo i tentokrát.

Během vycházky jsem fotila dešťové kapky, ne všechny záběry se povedly. Sice se dá fotit za každého počasí, ale dobré světlo je velkou výhodou. Pokud jste zvědaví, co lze spatřit v obyčejné kapce vody a jaké jsou slunečnice, když se neotáčí za sluncem, tak mrkněte do fotogalerie.

Přeji krásné babí léto, snad i letos bude. 

fotografování příroda
Hodnocení:
(5 b. / 25 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Blanka Lazarová
To je velká paráda. Obdivuju ty překrásné kapičky a vaši odhodlanost - za každého počasí. Někdy to musím taky zkusit. Jste "1". :-)
Anna Čípová
Děkuji všem za milá slova a mám radost, že se fotografie líbí. Aničko, já zase neumím fotit ptactvo. Eliško, hotové sídliště. Při focení kapek musím být hodně trpělivá. Kolikrát se mi stane, že než stisknu spoušť, tak je kapka pryč.
Jitka Hašková
Překrásné kapičky. Díky.
Jana Jurečková
Fotky jsou překrásné. Pokud někdo neví, jak se dostat do pohádky, odpověď najde na snímcích. Děkuji.
Jana Vargová
Krásné fotky!
Naděžda Špásová
Focení deště a dešťových kapek se musí fakt umět a ty to zvládáš na jedničku, jak je vidět na fotkách.
Zuzana Pivcová
Velký déšť dokáže natropit velké problémy, ale to, co je zachyceno na Tvých snímcích, je jen a jen nádhera.
Alena Velková
Překrásné fotky!!!
Zdenka Soukupová
Nádhera..... ☺
Eliška Murasová
Aničko, krása veliká, děkuji! Hodně mě pobavila poslední fotka, v každé kapce dům ...

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.