Počestná fotohádanka

Počestná fotohádanka

1. 10. 2021

Milí přátelé, myslím, že poznat, o co se jedná, bude pro mnohé snadné. Prozradím, že se jedná o detail něčeho docela velkého. Někdo se s tím setkává možná každý den, někdo třeba jednou za měsíc, někdo třeba jen jednou do roka. Ale na obrázku to viděl, troufám si tvrdit, každý z nás. Už víte, čeho je foto detail? Jsem zvědavá na vaše tipy. Snad mne po rozluštění neutopíte...:)

Fotohádanky
Hodnocení:
(5.1 b. / 14 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Eliška Murasová
Taky myslím, že je to oslík.
Alena Švancarová
No, má to snad nozdry,nějaký osel?
Anna Potůčková
Že by bříško psí fenky?
Soňa Prachfeldová
Tak tedy kozička
ivana kosťunová
Nebude to nakonec z říše hmyzu ?
VANDA Blaškovič
Dobrý večer, na foto dne jsem dala mazistupeň fotohádanky...doufám, že nedostanu zítra po čumáku...:), nehleďte na to, co kdo tipoval, klidně i opakujte tipy.. . Zítra zveřejním celou fotku, je to prosté zvířátko! Prosím pište k fotohádance. Díky! To jsem zvědavá, jsem také napnutá jako kšandy!
Vlasta Ledlová
Koně už jsem tipovala 2.10. A nic. (-:
Soňa Prachfeldová
Tlama koně
Alena Švancarová
Asi to známe ze Zoo
Soňa Prachfeldová
Čumák morčete ?

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.