Léto 2021
Foto: autorka

Léto 2021

6. 10. 2021

Astronomické léto začalo 21. června v půl šesté ráno a skončilo 22. září po deváté hodině večerní. Jaké bylo? Barevné, voňavé, horké s dostatkem vláhy, prostě léto, jaké má být. A plné vzpomínek na chvíle strávené s vnoučaty, výlety, dovolené a objevování míst dosud nepoznaných.

Snažím se fotoaparátem zachytit krásy kolem nás a nejraději fotím detaily. Tak tomu bylo i během léta. Do fotogalerie jsem vložila z každého letního týdne dvě fotografie, snad zaujmou.

Přeji krásný podzimní čas s pestrou paletou barev, ranních mlh a vůní tlejícího listí. A fotografům dobré světlo.

 

fotografování příroda
Hodnocení:
(5 b. / 18 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Kollinová
Nádherná fotodokumentace letních květin včetně jejich "návštěvníků". Líbí se mi zaměření na detaily.
Alena Vávrová
To je krása, srdce i oko jásá, Aničko detailistko!
Eliška Murasová
Aničko, překrásné fotografie, jsi fotokouzelnice. Děkuji, že jsem se mohla kochat.
Naděžda Špásová
Fotky jsou krásné, léto je pryč. :-)
Eva Mužíková
Aničko, to je nádherná fotodokumentace, kde jsi ty všechny tvorečky objevila?
Alena Tollarová
Krásné pokoukání, díky Aničko.
Vlasta Ledlová
Jedna fotka hezčí než druhá.
Vladislava Dejmková
Perfektní fotky Aničko!

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.