Fotoreportáž - Náš nedělní výlet za stádem bizonů
Foto: autorka

Fotoreportáž - Náš nedělní výlet za stádem bizonů

27. 10. 2021

Je podzim, konec října, krásné nedělní odpoledne. Byl by to hřích sedět doma. Naše kroky vedou tentokrát nahoru pod les, nad Holešov, na nádherné louky za stádem bizonů. Jeden podnikatel odkoupil od místních pozemky, chová na nich stádo bílého skotu a velké stádo těchto přezvýkavců. 

Podzimní příroda hraje všemi barvami, sluníčko se nám opírá do zad a my vůbec nelitujeme, že jsme nezůstali doma:

Můj příběh
Hodnocení:
(5.1 b. / 18 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Tollarová
Tak tam bych se asi chodila kochat hodně často!
Jana Šenbergerová
Krásný výlet!
Alena Vávrová
Opravdu moc krásné fotky z podzimní přírody!
Soňa Prachfeldová
V přírodě , prozářené slunkem, je procházka dar a fotky jsou krásné.
Alena Velková
To byl den jak malovaný...krásné fotky.
Jitka Hašková
Díky za procházku krásnou přírodou.
Anna Potůčková
Asi budu muset někdy také se jít podívat na bizony. Ale letos to už asi nebude.
Martina Růžičková
Hezký podzimní výlet a prima fotoreportáž. :-) Já jsem se s chovem bizonů setkala v Rožnově v České Kanadě.
Jan Zelenka
Krásná krajina.
Zuzana Pivcová
Hovězí dobytek se mi vzhledově líbí, a to včetně těchto u nás nepříliš zdomácnělých kusů. Je dobře, že jsou bizoni chováni tak, aby měli značný prostor. Díky za seznámení s výletem.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.