První ochutnávka zimy
Foto: autorka

První ochutnávka zimy

30. 11. 2021

Svatý Martin přijel na bílém koni do našich končin až v pátek 26. listopadu večer.  V sobotu ráno jsem vyrazila s foťákem do přírody a vychutnávala si kouzlo pocukrované krajiny. Škoda, že ochutnávka trvala jen chvilku. Odpoledne už pršelo a vrátil se smutný čas.

Zvu vás na malou procházku. Nebude vám zima, nebudou vás bolet nohy a uvidíte místa, kde se často toulám.    

Přeji všem krásný adventní čas prožitý ve zdraví a v pohodě.

Můj příběh
Hodnocení:
(5 b. / 19 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Kolářová
Potvrzuji - nebyla mi zima, nebolely mne nohy a uviděla jsem pohádkově zachycená místa, kde se často touláš. Díky.
Marie Měchurová
Aničko, krásně jsi tu zimu zachytila - ostatně jako vždy.
Anna Čípová
Děkuji za zastavení a milé komentáře. A Martině děkuji za přání. V sobotu dopoledne vše skryto pod bílou peřinou a od neděle jen bláto. Jsem ráda, že jsem zachytila první sníh. Přeji všem krásný předvánoční čas.
Hana Polednová
Aničko, nádhera!
Martina Růžičková
Ráda jsem se s krásnými fotkami prošla tou zimní pohádkou. Děkuji. :-) Přeji hezké předvánoční dny, pevné zdraví a dobré světlo.
Irena Mertová
Krásné...
Soňa Prachfeldová
Ách krása nesmírná.
Jitka Hašková
Aničko díky za krásnou zimní procházku.
Anna Potůčková
Aničko díky hlavně za Tvé nádherné zimní fotky! Moc se těším, až bude sníh trvalejší a vyrazím s fotoaparátem na zasněžený Hostýn.
Jana Šenbergerová
Aničko, tvoje "toulačky" jsou krásné v kterékoliv době.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.