Jdi do háje! Tak jsem šla...
FOTO: autorka

Jdi do háje! Tak jsem šla...

1. 12. 2021

Se mnou šlo 27 lidiček a ten háj byl Čimický a Ďáblický. Ano, byla to dnešní vycházka s CAPem.

Čimický a Ďáblický háj je v Praze 8. Rozkládá se mezi městskými čtvrtěmi Bohnice, Kobylisy a Ďáblice. Parkově upravený smíšený les je hned nad naším sídlištěm, a proto je využíván převážně místními obyvateli téměř v každém ročním období. Vycházeli jsme za trochu mrazivého počasí a na zemi ležely zbytky víkendového sněhu. Spolu se spadaným barevným listím to vytvářelo příjemnou podzimní atmosféru. Cestu jsme zakončili ještě příjemněji v malé hospůdce „Pod hvězdárnou“ dobrým obědem a pivkem. Byla to opět jedna prima pondělní 5 km vycházka s velkou účastí.

aktivní senioři cestování Tip na výlet
Hodnocení:
(5.1 b. / 24 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Polednová
Moc vám všem děkuji za milé komentáře. Jsem moc ráda, že už zase mohu takhle ťapkat. Francouzské hole už zase odpočívají (snad na dlouho?) a společnost mi dělají mé milované hůlky.
Dana Puchalská
Hani, máš pravdu je to moc krásný háj. A vycházka se krásně vydařila.
Eva Mužíková
Hani, když si vzpomenu na dobu před rokem, kdy jsi čekala na operaci a nyní koukám na Tvé fotky z výletu, smekám před Tebou. Jen tak dál.
Věra Ježková
Hani, moc pěkně jsi šla. Hezký advent. :-)
Alena Vávrová
Bezva, Hani! ♥
Zuzana Pivcová
Hani, jste borci, podle obrázků je tam i v tuto roční dobu hezká vycházka.
Eliška Murasová
Hani, i mě nedávno poslali do Háje, ale ten byl ve Slezsku. Pěkná vycházka, vyčerstvení, spokojení, zakončeno v hospůdce, co víc si přát ...
Jitka Hašková
Hanko, to jste měli prima výlet.
Zdenka Soukupová
Hani, je vidět, že i v háji může být hezky. ☺☺☺
Daniela Řeřichová
Haničko, pěkně jsi zdokumentovala vycházku. Muselo to být v partě prima a odměna v hospůdce byla třešinkou na dortu, viď?

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.