Pražským hradem v prosincovém slunci
Všechny fotografie: Martina Růžičková

Pražským hradem v prosincovém slunci

15. 12. 2021

Po řadě zamračených listopadových dnů zavítalo do Prahy na začátku prosince slunce. Pohled z okna na modře zářící oblohu mě nenechal v klidu.

Vytáhla jsem z police foťák, zkontrolovala baterky a vyrazila. Už hodně dlouho mi chyběla procházka Pražským hradem, takže cíl byl jasný.

Do hradu jsem po povinné bezpečnostní kontrole vstoupila směrem od Prašného mostu. Polední slunce nabízelo krásně nasvícené budovy a upozorňovalo na zajímavé detaily. Těm jsem se rozhodla věnovat největší pozornost. Na hradě bylo v polední dobu jen pár turistů, takže jsem se jím nerušeně procházela, obdivovala ho a fotila a fotila.

Z množství snímků jsem pořídila výběr, k jehož prohlídce si vás nyní dovoluji srdečně pozvat.

fotografování Praha
Hodnocení:
(5 b. / 22 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Martina Růžičková
I vám dalším díky za hezká slova. :-)
Alena Velková
Velmi povedené fotky!
Eliška Murasová
Martino, skvostné fotky, úžasné detaily. Moc ráda jsem se prošla, děkuji!
Soňa Prachfeldová
Paráda, připomněla jsem si nedávné toulky Prahou.
Martina Růžičková
Moc děkuji i za další milé komentáře. :-)
Věra Ježková
Martino, díky za hezkou procházku. :-)
Vladislava Dejmková
Krásné, působivé a dobře promyšlené záběry! Fotky se mi moc líbí.
Jan Zelenka
Zcela mimořádné fotky. Nádhera!!
Anna Potůčková
Moc hezké fotky a stejně jako M.Měchurová také vzpomínám na setkání na hradě před 2 roky, bylo to tehdy moc prima
Marie Měchurová
Fotky se mi moc líbí. Vzpomínám na setkání ičkařů na Hradě v lednu před 2 lety. Děkuju.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.