Bowling Praha – čtvrtek 13. 1. 2022

Bowling Praha – čtvrtek 13. 1. 2022

2. 1. 2022

Milí íčkaři,
zvu vás na pražské setkání, které se uskuteční v Bowbaru v Praze 3, ve čtvrtek 13. 1. 2022 v 15.00 h.

Zakoupila jsem 4 vouchery s 50% slevou a máme rezervovány 2 dráhy na 2 hodiny bowlingu od 15.00 h do 17.00 h. Může se zúčastnit až 12 hráčů. Budou vítáni i ti, kteří nebudou hrát.

Místo konání:
Bowbar, Bořivojova 83, Praha 3-Žižkov  (nepřezouvá se zde)

Jak se tam dostanu?
Tramvají č. 5, 9, 15, 26 - zastávka Lipanská, projít Lipanskou ulicí a dále doprava Bořivojovou až k bowlingu (z Hlavního nádraží 2 stanice).

Přidávám pár fotek z minulých setkání, na výsledku nezáleží, hrajeme pro zábavu.

Napište, prosím, kdo bude mít zájem přijít.

Těší se na vás Hana

i60 Párty
Hodnocení:
(5.1 b. / 17 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Polednová
Karle, to je mi líto, ať to ustojíte.
Karel Hyndrák
Omlouvám se, nepřijdu. Máme rodinnou karanténu.
Hana Polednová
Olinko, prima, moc se na Tebe těším. ♡
Olga Štolbová
Ahoj Hani, ráda přijdu, ale hrát nebudu, od doktorů zakázáno (záda).Budu hodně fandit. ♥
Hana Polednová
Hani, mladí jsou v práci a vnoučata mají své kroužky a tréninky. To si můžeme užívat ve všední dny během dne jen my, senioři. Tvoji mladí to mají asi volnější.
Hana Polednová
Lidmilko, jsi skvělá a určitě se budeme radovat v míru a v hojnosti dobrot. Těším se na Tebe.
Hana Rypáčková
Já nemohu, jsem na očním, ale co vzít rodinu. Pozvat mladé. My takhle hráli 3 generace, byla to legrace, fakt.
Lidmila Nejedlá
Lidmila se hlásí na bowling. Pokud se ovšem domluví v pohodě Biden s Putinem a budeme se moci radovat v míru.
Hana Polednová
Jé, Karle, díky moc. V duchu jsem si přála, kdyby tak přišel Kája mezi nás. A je to tu. Ty, nás děvčata, nikdy nezklameš.
Karel Hyndrák
Hani, děkuji za pozvání, přijdu. Tentokrát se nenechám od děvčat vyhecovat, budu kutálet jen málo. Posledně mně ještě půl roku bolela namožená noha.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 19. týden

V pátek 10. května startuje Mistrovství světa v hokeji, jehož pořadatelem je Česká republika. Vědomostní kvíz se tedy bude tento týden věnovat hokeji.