Příběh na 50 slov: Nespavost
Ilustrace: Pixabay

Příběh na 50 slov: Nespavost

6. 1. 2022

Nikdo není nablízku. Nastává noc. Nepříjemně nekonečné neusínání. Nepříliš napjaté nervy. Nanicovatá nuda. Nedokážu na nic nemyslet. Nic nepomáhá. Nemám než nealko nápoje. Nejslabší, nicméně návykový, neurol. Nejsem narkoman. Nejsem náměsíčná. Nejevím netrpělivost. Nepočítám. Naštěstí nazítří nikam nemusím. Nakonec nastavuje něžnou náruč neklidné nevědomí, nicota. Nezřídka nespím nepřetržitě. Nic nového.

 

Moje poezie Můj příběh
Hodnocení:
(4.9 b. / 35 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Věra Ježková
Moc vám děkuji. Alespoň jsem svoji nespavost zužitkovala. Přeji vám krásné sny. :-)
Marcela Pivcová
Nemohu napsat nic nového, najednou nemám nápad.
Alena Švancarová
Obdivuji doknalé vyjádření Vaší nespavosti v padesáti slovech a ještě k tomu všemi písmeny na N.
Libuše Křapová
Uf, nespavost znám také až moc dobře. A poslední dobou se to nějak horší.
Eva Mužíková
Také nepatřím k těm, kteří usínají hned, jak vlezou do postele. Naštěstí i když se několikrát v noci probudím, téměř vždy hned usínám. Napadité zpracování Věrko.
Zuzana Pivcová
Věrko, promiň: Václave. souhlasím, díky.
Zuzana Pivcová
Věrko, myslím, že si rozumíme. Díky za otevřenost.
Granda Nekonata
super! :-)
Dana Puchalská
Věrko,super. Neznám nespavost nemůžu nic napsat.
Martina Růžičková
Věro, bezva jsi tou padesátkou noci beze spánku popsala.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.