Dej si kousek
Foto: autorka

Dej si kousek

21. 1. 2022

Již je po vánocích, cukroví vyzobané a což si nyní dát něco nadýchaného, krémového, sněhového.

To všechno lze si dopřát u Karolíny a jejího týmu v malé cukrárně-kavárně. kterou založila v listopadu 2021.

Tak například dort Míša, větrníkový, palačinkový, karamelový, cupcak (sněhový), domácí limonády, víno, káva. Alespoň vizuálně přiblížím na fotech dobroty, jaké vytvářejí. Občas zavítám a něco smlsnu, se sympatickou obsluhou.

 

Fota: sl. Karolíny

 

Můj příběh
Hodnocení:
(5.1 b. / 18 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Soňa Prachfeldová
Tak tady by člověka neodolal a hřešil a hřešil.
Dana Kolářová
Pohodu a hodně cukrářské radosti. No a závistiví a nepřející lidé jsou vlastně jenom k politování.
Alena Várošová
Krásné kousky zákusků a dortů a navíc krásná, šikovná cukrářka. Přeji jí úspěch v podnikání a spousty mlsých zákazníků,kteří si pochutnají..U nás se otevřela nová cukrárna v březnu roku 2021 s paní,která soutěžila v soutěži curárenských výrobků v telce a koncem roku její činnost skončila.Zákusky načanané,drahé a nic moc.Kdo tam šel,tak snad jednou a stačilo.Sama jsem tam nebyla,ale koupila na setkání se spoupraovnicemi k jedné do bytu,kde jsme se setkaly kvůli coroně.Byly drahé a předražené,hlavně že byla v televizi.Dobré a kvalitní zboží se prodává samo,nepotřebuje reklamu.
Hana Řezáčová
Krása! Kruci, ať už ten virus někam navždy zaleze, abychom se zase mohly normálně scházet s kamarádkami, s kolegyněmi, se spolužačkami, jak jsme byly zvyklé - sešlo s nás třeba deset dvanáct a zrovna u takových dobrot ...
Jana Šenbergerová
Taková nádhera reklamu nepotřebuje. Také této šikovné cukrářce přeji, ať se jí daří. V tomto světě a v této době to nebude mít lehké.
Martina Růžičková
Nádherná cukrářská díla :-)!
Eva Mužíková
Také se mi sliny sbíhají.
Jitka Mošovská
Paní Ivano, představte si, že s její babičkou jsem chodila 9 let do ZŠ, která byla cukrářka, slečna to určitě podědila, tak proč ne? Mějte se a dejte si kousek!
ivana kosťunová
Neplacená reklama ?
Jitka Hašková
je to krásné, Karolína je odvážná, přeji jí úspěch.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.