Fotoreportáž: Výlet do zimy
FOTO: Anna Čípová

Fotoreportáž: Výlet do zimy

24. 2. 2022

V letošní zimě převládají dny bez slunečního svitu a sněhové pokrývky. Dokonce ani řeka nezamrzla a rampouchů jsem mnoho neviděla. Ale několik málo dnů se vydařilo. Viděla jsem krajinu pod bílou peřinou, sníh se třpytil a pod nohama křupal. Bohužel zimní idyla nikdy netrvala dlouho.

Závěr šestého týdne letošního roku se v Beskydech vydařil. Příroda se oděla do bílého hávu, modrá obloha a sluneční paprsky vykouzlily krásné zimní dny. Na neděli třináctého února jsem si naplánovala výlet na Soláň a nebyla to špatná volba.  Snad vás o tom přesvědčí fotoreportáž.

Přeji všem krásné dny. Už brzy si budeme moci říci: „Jupíí, jaro je tu“.  

cestování fotografování
Hodnocení:
(5.1 b. / 26 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Seitlová
Děkuji za krásnou zimní fotoprocházku na Soláň.
Irena Drob
Mám ráda tento kraj, před mnoha a mnoha lety jsem na Soláni strávila zimní rekreaci, pěkné nenáročné lyžování.
Marcela Pivcová
Myslím, že nafotit opravdu pěkné zimní obrázky vůbec není snadné, Vám se to ale podařilo!
Anna Potůčková
Aničko děkuji za krásné zimní fotky
Jitka Hašková
Děkuji za krásnou procházku po Soláni v zimě. Byla jsem tam asi v roce 1974 v létě.
Naděžda Špásová
Tak tohle vůbec neznáme, u nás bylo všechno jen ne sníh. A to jsem si koupila sněhule, které šly do skříně, protože jsem je neměla kam nosit. Hezké fotky jako vždy. :-)
Elena Valeriánová
Letos nebyla u nás fotogenická zima, ještěže jsi nás do té zimní nádhery vytáhla :-)
Dana Puchalská
Aničko,to je čistokrevná nádhera. Děkuju.
Blanka Lazarová
Aničko, z tepla domova se mi s tebou krásně prochází. U nás byl sníh asi tak 2 dny a to už si vlastně ani nepamatuju.
Jan Zelenka
Krásná příroda, krásné fotky!

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.