Dvojnásobná porce zážitků
FOTO: Eva Mužíková

Dvojnásobná porce zážitků

15. 3. 2022

Počasí v posledních dnech mě zlákalo vyrazit do krajiny většině z vás známé, do Martinského údolí v Kořenově. Přestože všude byla ještě spousta sněhu, neodradilo mě to prochodit místa našeho setkání před několika lety.

Druhý den, abych toho neměla málo, jsme společně s Janou a čubinkou Dorkou vyrazily do okolí města Semily a na rozhlednu, která je na kopci Kozákov. I přesto, že tato trasa byla dosti náročná, díky krásnému počasí, kvalitnímu obutí a oblečení a bohaté svačině, jsme všechny kilometry zvládly bez úhony.

Přijměte prosím pozvání na tato toulání a zároveň zavzpomínejte na krásné setkání party skvělých lidiček v červnu 2019.

Zdraví vás velice, trochu uťapkaná Bertice.

cestování fotografování Tip na výlet
Hodnocení:
(5.2 b. / 24 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Soňa Prachfeldová
To je ale připomenutí parádní. Jsi Evko pořádná turistka a navíc v těhle nádherných končinách je příroda jak víno. Díky šikulko ♥
Eva Mužíková
Jani, to mám radost, že dušičkový hrníček stále opatruješ:))
Jana Šenbergerová
Jsme rádi, že jsme v těchto končinách byli díky Jindřišce, která to pro sraz íčka zorganizovala. A tobě za to, žes nám to tak hezky připomněla. Hrníček na dušičku ještě mám a tobě pozdravení posílám.
Eva Mužíková
Díky Jarko, výhled je tam opravdu nádherný...
Jaroslava Handlová
Evo, z pěkných fotek je patrno, že jste byly ve svém živlu Ty i Dorinka a kamarádka. Díky za připomenutí nezapomenutelného setkání v Kořenově a zdokumentování tamní novoty - most už funguje, sláva. Na rozhlednu na Kozákově jsem předloni vystoupala, byl úžasný panoramatický výhled do dálky. Ať vám to všem dobře ťapká i nadále.
Eva Mužíková
Děkuji vám za reakce, vždy se z nich velmi těším. Libore, pejsci děkují. Dorka právě odpočívá u mne doma na posteli a papouškové jí dělají společnost. Je hodná, nechytá je, jen na ně čučí a oni na ní. Je to radost pozorovat to souznění...
Marie Měchurová
Na Kozákově jsme byli asi před 10 lety. I ti rogalisti tam poletovali. Hezké připomenutí. Evi, dekuju.
Libor Farský
Krásné, díky. Můj pozdrav pejskům ♥
Blanka Lazarová
Evi, vaše potulky nemají chybu.
Jarmila Komberec Jakubcová
Také jsem si připomněla pěkné setkání v Kořenově Evi dík.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.