Fotoreportáž: Březen u řeky
Všechny fotografie: Anna Čípová

Fotoreportáž: Březen u řeky

6. 4. 2022

Bydlím nedaleko řeky Rožnovská Bečva. Velké R není chyba. Řeka Bečva vzniká až soutokem Vsetínské a Rožnovské Bečvy ve Valašském Meziříčí.

Ráda se toulám kolem řeky a tak tomu bylo i v březnu letošního roku. Chodila jsem pozorovat morčáka velkého, sledovala proměny hladiny i břehů řeky - Povodí Moravy kácí vzrostlé stromy i náletové dřeviny.

Z mých procházek jsem připravila fotoreportáž. Snad se mi alespoň trochu podařilo zachytit konec zimy a první jarní dny u řeky.

Přeji krásné jarní dny plné barev a vůní. Snad už brzy bude lépe.

 

 

 

 

 

cestování fotografování příroda
Hodnocení:
(5.1 b. / 21 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Vávrová
Voda, ať tekoucí nebo stojatá, je vděčným tématem pro každého fotgrafa/fku. Dík za sdílení. Vždycky si ráda vzpomenu na sraz íčka v Rožnově p/R.
Eva Mužíková
Aničko, tvář i smajlíka jsem našla. Fotky jsou nádherné, takové čisté, zkrátka pokoukáníčko.
Anna Potůčková
Aničko moc hezká fotovycházka. Tvář jsem nenašla, smajlíka ano. Kde je voda, tak tam se dobře fotí. Vyfotila jsi nám to vše krásně!
Naděžda Špásová
Aničko, moc hezké toulání, už se těším, až to bude všechnno zelené. :-)
Jaroslava Handlová
Aničko, fotoreportáž se mi moc líbí. Děkuji za ni a vzpomínám i na všechna osobní setkání.
Hana Polednová
Aničko, jako vždy krásné fotky. Ráda jsem se s Tebou prošla kolem řeky, děkuji.
Daniela Řeřichová
Aničko, krásná fotovycházka, děkuji a těším se na opravdově jarní. :-)
Marie Seitlová
Krásně jsem se s tebou prošla kolem Bečvy. Fotky máš nádherné, jako vždy.
Vladislava Dejmková
Hezké fotky, občas jsem cítila mírný závan smutku. Ale jaro už musí přijít.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.