Písková hora
Všechny fotografie: Jiří Hudeček

Písková hora

24. 4. 2022

Ten den, 14. dubna 2022 bylo od rána krásně a já měl pár dní před plánovanou operací. Řekl jsem si, že by stálo toho počasí využít a někam se podívat. Nakonec jsem se rozhodl pro výlet na FARMAPARK U TOMA v Ledcích.

Koupili jsme si seniorské vstupenky a šli obdivovat a pohladit zvířátka. Kromě toho, že jsme nejvíce obdivovali Walliserského beránka, objevil se před námi z čista a jasna malý vchod na stezku k Pískové hoře. Tento nenáročný výstup jsme samozřejmě nemohli vynechat a odměnou byly krásné výhledy.

 

cestování Tip na výlet
Hodnocení:
(5.1 b. / 16 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Soňa Prachfeldová
Plzeňský kraj je plný nádherných míst, fotky jsou krásné. Hudečkovi také rádi objevujete zajímavá místa, přeji krásná putování.
Hana Polednová
Jiříku, hezky den sis užil, Tvoje fotky jsou důkazem.
Alena Tollarová
Písková hora je z bílého písku? To je zajímavé. Sice netuším, kde to asi je, ale vypadá to pěkně.
Lenka Hudečková
Byl to krásný výletík, ne moc náročný, počasí vyšlo, zvířátka jsme pohladili, na písku si pohráli, co víc si může člověk přát :-)
Jiří Hudeček
Děkuji za odezvu a...zvířátka budou!
Blanka Lazarová
Bezva fotky, písková hora je pro mě neznámá. Hned jsem si to našla na netu, zajímavé. A kde jsou ta zvířátka ? Bude ještě jeden článek ? :-)
Anna Potůčková
Opravdu krásné výhledy! O pískové hoře jsem ani neslyšela, natož abych ji viděla. Fotky moc hezké!
Marie Měchurová
Děkujeme za tip na výlet. Vaše fotky nikdy nezklamou !
Hana Rypáčková
Fakt je písková... Nádherné výhledy...
Alena Vávrová
Jiříku. také blahopřeji k jmeninám, přeji hodně zdraví a štěstí a ještě hodně pěkných příležitostí k focení. Díky za seznámení s lokalitou, mně dosud neznámou.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 19. týden

V pátek 10. května startuje Mistrovství světa v hokeji, jehož pořadatelem je Česká republika. Vědomostní kvíz se tedy bude tento týden věnovat hokeji.