Čarodějný rej
FOTO: Eliška Murasová

Čarodějný rej

8. 5. 2022

Čtyři roky utekly jako voda a ony jsou tu zase. Kdo? No přece čarůvky a ježibabky z Hýlova. Dnes je den čar a kouzel!

Doprovázela jsem je minulou sobotu 30.dubna 2022 na čarodějnický hajdamáš do klimkovických lázni. A nafotila tu prapodivnou sešlost, která si umí udělat legraci sama ze sebe a potěšit ostatní. Netřeba je dlouze představovat a popisovat, to už jsem udělala tady na portále  před čtyřmi léty. Staré se nezměnily, mladé jagůšky zkrásněly. Raději si pustťe video. Pokud se nebojíte, tak rovnou na celou obrazovku ....

 

 

tradice zábava
Hodnocení:
(5 b. / 16 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Eliška Murasová
Děvčata, děkuji, těší mě, že se ježibaky mohly předvést ...
Marie Seitlová
Eliško, to je nádhera. Konečně jsem doma a mohla si to pustit. Ale ne jen jednou, je to moc povedené video. Čaruvky jsou úžasné a v lázních byli lidé určitě potěšena. Děkuji, že jsi i nám čarůvky předvedla.
Blanka Lazarová
Eliško, fakt dobrý. Konečně jsem si pustila i to video.Bezva efekty, malém mi chytl mobil.
Anna Čípová
Eliško, tak to je velká paráda. Jsi děvče šikovné, stále se učíš něco nového. Sestavit fotografie do videa a přidat efekty, to vyžaduje um. Kolik času jsi k tomu potřebovala? Tleskám.
Soňa Prachfeldová
Moc se mi video líbilo. Je skvělé, když se tradice udržuje. Radosti není nikdy dosti.
Eliška Murasová
Děkuji, že jste se podívali na ty úžasné ženy, které každoročně přicházejí rozesmát, rozezpívat a potěšit nejen pacienty lázni.
Martina Růžičková
Bezvadně zdokumentovaný rej čarodějnic! :-)
Anna Martiníková
Haló, haló, tady Anurovna, hýlovská čarodějka 1. kategorie. Zdravím všechny milé čtenáře a zejména naši věrnou čaro-dokumentaristku Élišku, kterážto, s využitím vědomostí nabytých při studiu na U3V, umělecky zvěčňuje naše čaro-reje a tato dílka pak posílá dále do světa pro potěchu široké veřejnosti. Éliško, srdečný dííík.
Jan Zelenka
Moc pěkné.
Jana Šenbergerová
Eliško, moc povedené. Tleskám!!! Do Hýlova posílám pozdrav všem čarůvkám a ježibabkám.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 19. týden

V pátek 10. května startuje Mistrovství světa v hokeji, jehož pořadatelem je Česká republika. Vědomostní kvíz se tedy bude tento týden věnovat hokeji.