V proudu času aneb Výročí s i60
Foto: autorka

V proudu času aneb Výročí s i60

15. 5. 2022

Mám desáté výročí,
tolik let a tolik zim
drží spolu naše ruce
webíček náš společný
láska, která neomrzí,
nezná poražené ani vítěze,
jedno však vím zcela jistě:
jsme na ni dva,
nerozdělme, co nás pojí,
nejméně dalších … let!
Vkládám toto blahopřání
do spojených dlaní,
děkuji,
ať nás radost provází!

Moje poezie
Hodnocení:
(5.1 b. / 21 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Soňa Prachfeldová
Přeji ti Danuško u nám, ať jsme tu s íckem v radosti i zdraví, ještě mnoho dobrých let.
Marie Ženatová
I já gratuluji k hezkému výročí*
Dana Kolářová
Děkuji všem za komentíky a zároveň přeji ostatním "desítkářům" mnoho a mnoho spokojených let s i60.
Hana Polednová
Danuško, gratuluji k výročí.
Alena Vávrová
Musela jsem se tedy nejdříve podívat, jestli taky patřím mezi oslavence, a ANO! Moc Ti děkuji za ta milá slovíčka, co potěší každého človíčka, který kdy nakoukl do ÍČKA ! (A zůstal mu věrný tak dlouho.) ♥♥♥
Marie Seitlová
Danuš, gratuluji k desátému výročí. I já si musím chvíli počkat, ale na 1 setkání už jsem byla a s tebou se seznámila. Ať íčko ještě dlouho je.
Jitka Hašková
Moc hezké, děkuji.
Jana Šenbergerová
Danuško, mně sice k dosažení takového hezky kulatého výročí jeden rok chybí, ale plně s tebou souhlasím a "otcům zakladatelům" bych přinejmenším udělila "řád spokojené babky", i když si myslím, že by si zasloužili mnohem vyšší vyznamenání. Ukázalo se, že měli nejen skvělý, ale také velmi životaschopný nápad. Jsem jim za něj upřímně vděčná.
Dana Kolářová
Děkuji za milá slova.
Daniela Řeřichová
Dani, moc milé a od srdce, děkuji.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...