Svatý Hostýn, Holešov, Kroměříž
Všechny fotografie: Eliška Murasová

Svatý Hostýn, Holešov, Kroměříž

18. 5. 2022

Zdálo by se, že je to den jako každý jiný. Ale není!

Dnes začala rekonstrukce naši koupelny, a také rekonstrukce Barrandovského mostu, my naštěstí skončíme dřív.

Mám kupodivu spoustu času. Za dveřmi mého pokoje duní bourací a demoliční kladiva a nic není na svém místě. Vycházet se nedoporučuje ...

Sedím u počítače, probírám se fotkami a vzpomínám na nedávné setkání v Holešově, Kroměříži a na svatém Hostýně. Slyším zvony, jak odbíjejí čtvrt, půl, tři čtvrtě a celou. Procházím a obdivuji starou Křížovou cestu, Jurkovičovou Křížovou cestu i Cestu světla. Objevuji pro mě doteď neznámá místa. Kochám se. Potkávám se s lidmi z celé republiky, s mnohými se znám již déle. Hodně si povídáme, v autobuse budíme pozornost a v jednom kuse se smějeme…

Děkuji Majko a Aničko! Děkuji i vám všem zúčastněným, bylo to moc fajn.

Schválně, pojďte nakouknout, co všechno jsme stihli vidět.

 

cestování fotografování
Hodnocení:
(5 b. / 24 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Měchurová
Eliško máš to krásně zpracované, radost pohledět. Byli jste všichni skvělí !!
Marie Novotná
Děkuji Eliško za další krásné fotky. Ráda si prohlížím,kde jste byli a co jsem já neviděla. Je to paráda.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.