Výstava německého křepeláka
Všechny fotografie: Jitka Mošovská

Výstava německého křepeláka

5. 7. 2022

V areálu u řeky Otavy se uskutečnila výstava německého křepeláka.

Bylo přihlášeno asi 150 loveckých psů a fen, různých barevnostních variant a stáří (štěně, dospělý atd.). Každý účastník dostal číslo a zařadil se a postupoval k prohlídce. Musel absolvovat se psem běh na vodítku, prohlídka uší, měření - délka i s ocasem atd.

Jelikož jsem byla na zahájení, několik momentek se mi podařilo. Jinak tato akce byla celodenní.

 

domácí mazlíčci
Hodnocení:
(5 b. / 12 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Soňa Prachfeldová
Pejskaři,, kteří vystavují, či vystavovali své psy, ví jaká je to vzrušující, událost, více snad pro páníčky, než psy. To je úplný obřad, přípravy, trénování, předvádění, cestování a nakoec někdy i pocit, že rozhodčí nerozhodl nejlépe. Jen psovi je to úplně jedno. Moc ráda jsem vystavovala boxery i choďáky, dnes už jsem to vzdala, nezvládla bych běhání v kruhu. Moc hezká dokumentace Jitko.
Hana Rypáčková
Výstavy jsou zajímavé, ale závody loveckých psů ještě víc. Jak poslechnou ti nejlepší a jak některý selže. Vždy ty zvrhlíky oceňuji, ale nevyhrají....Je jim to fuk a pán je naštvaný.
Zdenka Jírová
Krásní pejsci, znám je, jen jsem nevěděla jak se jmenují. Moje dcera chová bordercolie. Kdysi jsem měla boxera. Pejsky mám ráda.
Anna Potůčková
Na výstavy psů jsem chodila také moc ráda. Jako divák i jako předvádějící své psy. Jen ta horka v létě jsem ráda neměla, dobře se vstavuje na jaře a na podzim, pokud nejsou deště. Díky za sdílení.
Naděžda Špásová
Jitko, pejsci to je moje láska.
Martina Růžičková
Prima fotodokument z výstavy, která jistě potěšila srdce všech zúčastněných.
Jan Zelenka
Také mám podobné akce rád. Moje malá šeltie Britney získala za mlada hlavní cenu na přehlídce.
Eva Mužíková
Jitko, takové akce mám moc ráda. Díky za přiblížení.
Daniela Řeřichová
Jitko, určitě to byla pěkná akce, díky za sdílení.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.