Cíle a návraty

Cíle a návraty

9. 7. 2022

Dovolím si zde představit Vám novou knihu. V letošním roce nakladatelství Nová Forma vydalo mou čtvrtou knihu Cíle a návraty, sbírku básní, kterou jsem věnoval památce mé manželky, která vloni zemřela. Zůstala mi po ní spousta obrázků, obrazů i různých kreseb, barevných i černobílých, které jsem použil v knize jako ilustrace. Mé předchozí knihy sama ilustrovala. Nová Forma ji i s ostatními nabízí na www.stahuj-knihy.cz, po různých složitých variantách názvů, které mě napadaly, jsem zvolil tento jednoduchý. 

knihy
Hodnocení:
(5.1 b. / 18 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Puchalská
Gratuluji Zdeňku.
Anna Potůčková
Zdeňku moc gratuluji, název knihy se mě moc líbí. Kéž by to bylo vždy tak, že po dosáhnutí cíle jsme vždy měli i štastný návrat. Bohužel, ne vždy tomu tak je. Zrovna ted mám na mysli ty, kteří se nevrátili domů díky utrženému ledovci.
Soňa Prachfeldová
Gratuluji, krásný název i kresba. Cíl i návrat spolu úzce souvisí.
VANDA Blaškovič
Zdeňku, tak to je úžasný počin. Cíle a návraty = překrásná památka...děkuji!
Jan Zelenka
Velká gratulace. Vím, co to je za problém. Moje dvanáctá a třináctá kniha jsou v tisku.
Marie Měchurová
Gratuluju!! Knížek není nikdy dost...
Daniela Řeřichová
Vaše verše a čistá výtvarná linka Vaší paní se hezky prolíná.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.