Stejně mi lásku nevyvrátí
Ilustrační foto: Zuzana Pivcová

Stejně mi lásku nevyvrátí

12. 7. 2022

Odpověď, na niž počkám chvíli,
hodiny, co se zastavily,
má cesta, jež se s léty krátí,
stejně mi lásku nevyvrátí.

Budoucnost s krokem tanečnice,
na nebi světel na tisíce,
vzdálené hlasy sny mi přejí,
hodiny půlnoc odbíjejí.

Neslyšná slova v tichu zraní,
po krůčku vcházím do svítání,
barvy a tóny, náhlá změna,
a láska čeká nedotčena.

Moje poezie
Hodnocení:
(5.2 b. / 29 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Doušová
Krásné......
Alena Velková
Krásné!
Soňa Prachfeldová
Zase nám rozdáváš krásnou poezii. Díky Zuzko.
Hana Šimková
Láska se úplně vyvrátit nedá, ať je dotčená nebo nedočtena.
Zuzana Pivcová
Teď jsem si dodatečně všimla, že jsem si včera sama přidělila hvězdičky. Byl to omyl, sebechválou netrpím.
Zuzana Pivcová
Pane Jindro, děkuji za Vaši reakci, ale já opravdu vědomě nikoho nehledám. To je jen taková poezie, u níž jsem ráda, že se někomu líbí a osloví ho.
Jindřich Berka
Dobrý den, autorka asi je sama a ve snech lásku hledá. Já to tak aspoň cítím. Proto je třeba i něco udělat. Nestačí jen snít. Sny jsou třeba, ale podle mě by se měly přetavit ve skutečnosti. jsem moc rád, že jsem kamarádovi našel lásku. Jindra ZKRÁSNĚLA Není mladá, není modelka, není bohatá, ani Twiggy, ale aktuálně šťastná. Učí malé děti ve 2.třídě. Její kolegyně, muži by si toho nevšimli, zjistily u ní náhlé změny. Po dvou letech v oblečení převládají světlé barvy. Které zrcadlí její dnešní pozitivní stav. Sálá z ní energie. Jako by zkrásněla. Co to způsobilo? Samozřejmě je za tím chlap! Třeba je ten, kterého si přála. Čas na to odpoví. Je složité se po 35 letech rozvádět a je obtížnější si najít potom vhodného partnera. Je to dva roky, co je sama. Je to doba, kdy si člověk ještě na pohodový singl nestačí navyknout. Později to může způsobit závislost. On je můj kamarád, tak jsem je seznámil. Je rozvedený a vztahy se mu nedařily. Sice byl i na seznamce, ale byla to hrůza. Potom na to šel přirozenou cestou a opět mu nebylo přáno. Partnerka měla raději peníze, i když nehřejí. O Petru moc stojí. Učarovala mu její něžná krása, ženská něha a křehkost. Také jaké hodnoty dává na přední místa a názor na život. Ona je opatrná a on se snaží být trpělivý. Prý mu ta žena za to stojí. Držím palce i na nohou.
Alena Vávrová
Díky ♥♥♥ !
Marie Měchurová
??* Krásné.....
Lidmila Nejedlá
Zuzko, stýská se mi po tvých básních.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.