Sportovní rýmovačka
FOTO: Jana Šenbergerová

Sportovní rýmovačka

4. 8. 2022

Převzala jsem kolík štafetový,
i když starý je, funguje jako nový.
Když v dlani držím ho,
před sebou nejmíň míli,
vím zcela jistě,
že přes překážky
dostanu se s ním k cíli.

A kdo mi nevěří,
ten ani nemusí.
Je těžké uvěřit,
co člověk nezkusí.

Moje poezie
Hodnocení:
(5.1 b. / 18 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
Děkuji vám všem, že jste slůvko prohodili. To mi připomnělo, že už začínám být líná nejen běhat, ale i rýmovat.
Blanka Lazarová
Pěkné rýmování.
Hana Šimková
Jani, máš pravdu. Kdo nezkusí, ten neví.
Jana Šenbergerová
Děkuji všem, kteří věnovali chvilku svého času této rýmovačce. Předávám štafetový kolík k dalšímu rýmování ...
Marie Seitlová
Jani, pěkná rýmovačka.
Soňa Prachfeldová
Milá Janičko, zmákni ve zdraví s kolíkem kolečko.
Zuzana Pivcová
Přebíráme po generacích před námi štafetové kolíky, avšak ne každý si je jist jako Ty, že s tím svým dorazí, byť přes překážky, k cíli. Někdo zakopne na přvní překážce a vzdá to, někdo třeba dokulhá jako poslední, ale nevzdá to, někdo zvítězí sám nad sebou a spolu se svou vírou vyhraje, i když třeba viditelně ne. Je pořád co zkoušet, příště zase o krůček dál nebo o vteřinku rychleji. Díky za ne/sportovní rýmování.
Anna Potůčková
Rýmovačka je hezká a to poslední čtyřverší Ti dávám za pravdu.
Jitka Hašková
Moc hezká rýmovačka. Jsi šikulka.
Dana Puchalská
Rýmovačky mám ráda. :-) :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...