Tak já končím

Tak já končím

8. 1. 2013

Tak já se tedy, lásko, loučím,
nemá to cenu, vážně končím,
občas se nám to povedlo,
jenže to nikam nevedlo.

To nejsou slzy ze vzpomínky,
to roztekly se pouze šminky,
tady se snažím o protest,
a doma brečím ostošest.

Tak mi to, lásko, zase nejde,
loučení padá, truc mě přejde,
ten rozchod nebyl naživo,
teď pojďme radši na pivo.                   

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
S kýmkoliv, s čímkoliv, ale s poezií se, Zuzko, nikdy nerozluč. Byla by to škoda nejen pro obě strany, ale pro všechny tvé obdivovatele. Já k nim určitě patřím, takže teď lobuji hlavně za sebe.
Jiří Libánský
Málokdy se setkáme s někým, kdo by dokázal veršovat tak nádherně přirozeně. Tak jako by jen mimochodem, tak prostě jak řeč plyne. Přitom vím, jak se tato báseň dlouho připravovala, skládala z částí postupně, jak je prožité emoce přinášely, jak přicházela výstižná slova do rýmu, aby pak byla precizně vypilována a vyladěna do tohoto dokonalého, lehce a jednoduše působícího tvaru.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...