Podzimní
Ilustrační foto: Pixabay

Podzimní

24. 9. 2022

Být tak listem javoru

s podzimem co k zemi spad´,

gejzírem barev naposled

životu, světu hold svůj vzdát

 

Na podzimním slunci života

jak kočka kožíšek si hřát.

Zas jak ten list schoulit se do trávy

a spát a spát a spát...

Moje poezie
Hodnocení:
(5.1 b. / 17 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Porcalová
Sice jsme si tak trochu nerozuměli, ale nevadí. Stejně děkuju.
Soňa Prachfeldová
Hezké moc, příroda bude odpočívat a opět vstane v plné kráse po zimních dnech
Blanka Lazarová
Hezké, líbí se mi a líbí se mi také komentář Zuzky a Jany. Díky.
Rostislav Mraček
Jééé, to je tak hezké!
Jana Šenbergerová
Vždycky mě potěší, když se objeví něčí báseň. Mám je ráda. Netřeba se bát, že budeme spát. Kdo se trochu prospí, může zase vstát.
Jana Šenbergerová
Vždycky mě potěší, když se objeví něčí báseň. Mám je ráda. Netřeba se bát, že budeme spát. Kdo se trochu prospí, může zase vstát.
Anna Potůčková
Spát, spát a spát.....to bych ještě nechtěla a ve svém životě bych ráda ještě spoustu podzimů prožila. Básnička je hezká i když je nostalgická. Na jaře budou růst nové lístky, aby zase na podzim opadly a tak stále dokola ......
Zuzana Pivcová
My jsme jako žáčci sbírali na podzim barevné listy z různých stromů a vkládali je do knížek. Bylo hezké prohlížet si je jako uschlé. Vše má svůj půvab. I suchý lístek o něčem vypovídá a dá se z něj mnoho vyčíst. Život je věčný, i když v jiné podobě, jen je třeba mu alespoň trochu rozumět. Moc děkuji.
Jan Zelenka
Hezká báseň, byť není třeba padat příliš brzy.
Dalibor Polanský
Ještě nechci spadnout :) Nostalgická, ale hezká báseň.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.