Předpověď počasí
FOTO: Archiv Jitky Mošovské

Předpověď počasí

19. 10. 2022

Máme si připravit deštníky, nebo se ještě dočkáme babího léta?

Při ranních mlhách, zpočátku mírné oblačnosti a při vyjasnění ještě čekejme 15 - 20 st.C tepla.

Postupně se bude ochlazovat.

Ranní teploty se budou pohybovat již kolem 1 - 5 st.C.

Užívejte krásný barevný podzim, jak vycházkou do přírody, lesa na houby, nebo třeba i zazimováním své zahrádky.

 

 

 

móda
Hodnocení:
(5.2 b. / 9 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Eva Mužíková
Jitko já mám ráda kratké věcné články, potěšila jsi mne. Nejen tím, ale nádhernou fotkou, sluší Ti to moc.
Jarmila Komberec Jakubcová
Hezké úvodní foto i meteorologická předpověď.
Anna Potůčková
Počasí předpovězeno, já jen dodám "Slunce v duši" každodenně......Jitko Tobě to moc na fotce sluší!!!!
Zuzana Pivcová
Je to docela šikovná krátká úvaha a zároveň i rada. Díky.
Marie Novotná
Zdá se,že babí léto odletělo s podzimním větrem. Jen těžko se učím žít v podzimu svého života. Moc Ti to sluší ,ať jsi v létě ,či v podzimním hávu.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 19. týden

V pátek 10. května startuje Mistrovství světa v hokeji, jehož pořadatelem je Česká republika. Vědomostní kvíz se tedy bude tento týden věnovat hokeji.