Šedovlásky
FOTO: Z archivu Jitky Mošovské

Šedovlásky

4. 11. 2022

Začátkem listopadu jsem se zúčastnila, jako vlasová modelka, semináře.

V prostorách studia v Praze se šešlo několik kadeřníků z ČR, kteří měli školení o novém tónovacím prostředku specielně navrženého pro přirozené šedivé vlasy. A jak to dopadlo?

Podívejte se.

 

móda vlasy
Hodnocení:
(5.1 b. / 14 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jitka Caklová
Jitko, s dovolením si "přihřeji svoji polívčičku": Můj současný účes je, "Ráno vstanu a du za 1000,-" :-) S dovolením přidám něco pro usmání, Radek mi říká, kdyby si měla fousy, tak seš celej Naď (Peter Nagy), když se podívám do zrcadla, tak musím konstatovat, že má pravdu, jen s tím rozdílem, že Petr má menší nos :-) :-)
Soňa Prachfeldová
Sluší ti to Jitko.
Jitka Mošovská
Danielo, máš pravdu, tento účes vydrží asi 4 dny. Pomocí pěny na vlny se difuzérem stlačují a rukama mačkají vlasy až k temeni hlavy.
Daniela Řeřichová
Jitko, takový účes se musí umět nosit a to Ty umíš, tleskám! Sama bych takovou odvahu neměla. :-)
Dana Puchalská
Mně osobně se účes líbí.
Marie Seitlová
Jitko moc ti to sluší. Já už bych asi byla také šedivá, ale stále se barvím.
Jitka Caklová
Jitko, šedovláska jsem byla v pětatřiceti, dnes už dávno bělovláska :-) :-), ale blond vlasy mě zatím neomrzely :-)
Anna Potůčková
Jitko sluší Vám to na fotce oběma. Já své šediny ale zatím schovávám pod barvu.
Jitka Mošovská
Hani, nic se neděje, šedé vlasy jsou nyní v módě. Jitko, děkuji, už jsi také šedovláska?
Jitka Caklová
Ještě dodávám, že nyní mě zdobí stejný účes, jen šediny jsem před téměř čtyřiceti lety překryla.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.