Na rozloučenou se zlatým podzimem
Všechny fotografie: Martina Růžičková

Na rozloučenou se zlatým podzimem

20. 11. 2022

Včera večer napadl v Praze první letošní sníh. Ráno jsem ho byla s foťákem přivítat na Pražském hradě. Teď ale sedím u počítače, kde jsem teprve před chvílí zpracovala fotky z procházky pražskou Královskou oborou neboli Stromovkou.

Připadala jsem si při tom, jako kdybych se symbolicky loučila s podzimem. S tím zlatým, plným slunce a barev.

Byl to poslední listopadový den, ve kterém se sluníčku podařilo v Praze zvítězit nad ranní hustou mlhou. Kolem poledne se na obloze rozzářilo a vyhnalo rtuť teploměru o několik příjemných stupínků nahoru. Chvíli jsem přemýšlela, kam se v takovém krásném odpoledni vydat. Zvítězila nedaleká Stromovka, kterou mám jen několik stanic tramvají.

Pomalým krokem jsem se procházela svými oblíbenými zákoutími. Užívala jsem si šustot listí pod nohama, podzimní vůně a barvy. Chvíli jsem se dokonce vyhřívala na slunné lavičce. Ale hlavně jsem fotila a fotila...

Máte-li rádi podzim, zvu vás na malou fotoprocházku.

fotografování Praha příroda
Hodnocení:
(5.1 b. / 30 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Martina Růžičková
Vaše milá slova mě moc potěšila. Mám radost, že se vám podzimní Stromovka líbila. Děkuji. :-)
Irena Mertová
Hezké :-)
Helena Štěpánková
Vaše fotky jsou balzámem pro duši v tomto nečase. Krása!
Soňa Prachfeldová
Moc hezký důkaz rozloučení s podzimem. Je podivuhodné, jak příroda má své zákonitosti v jednotlivých měsících a my se zase můžeme těšit na další opakování. Jen s tím, že nám zase bude o rok víc :-)
Jaroslava Handlová
Martino, kouzelný podzim se zračí v tvýcDDh barvách podzimu. Děkuji za procházku Stromovkou.
Eliška Murasová
Martino, skvělé fotky, naprosto se kochám tou krásou podzimou. Děkuju! :-)
Eva Mužíková
Miloslavo, bravo!!
Miloslava Richterová
Díky za krásné fotky, letošní podzim se vydařil :-)
Marie Seitlová
Krásná podzimní procházka.
Martina Růžičková
Ještě jednou moc děkuji. :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 19. týden

V pátek 10. května startuje Mistrovství světa v hokeji, jehož pořadatelem je Česká republika. Vědomostní kvíz se tedy bude tento týden věnovat hokeji.