Proč je tolik starších lidí nerudných?
Ilustrační foto: Pixabay

Proč je tolik starších lidí nerudných?

29. 11. 2022

Dnes jsem navštívila několik obchodů a nestačila jsem se divit. Kam staří lidé tak spěchají? Tlačí na vás vozík, dokonce se snaží vecpat před vás, pomlouvají pokladní, že jí to jde pomalu.

Když jsem do jednoho pána strčila a ihned se omluvila, ječel na mne "kam čumíš, jsi slepá?" Další korpulentní dáma napadla mladou maminku, proč utrácí tolik peněz, kdo má čekat, až pokladníí namarkuje tolik zboží. Už jsem se neudržela a zvolala nahlas "Proč je vás tolik nepříjemných a zamračených? I když je pošmourno, usmívejte se na okolí, nespěchejte, nic vám neuteče, jen život, který si kazíte kvůli špatné náladě."

Radujme se, že tu ještě můžeme být.

glosa nákupy
Hodnocení:
(5 b. / 18 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Zdenka Soukupová
Asi je to tím počasím a předvánoční nervozitou. K nám, na menší město, to zatím nedorazilo a doufám, že nedorazí. ☼
ivana kosťunová
Je to výsledek všeobecně stoupající nervozity ve společnosti.
Jarmila Komberec Jakubcová
Paní Škopánová jak většinou s Vámi nesouhlasím, tentokrát máte naprosto pravdu.
Alena Švancarová
Ano,někteří staří lidé jsou hlavně nervozní,vyletí hned jak čertík z krabičky.Nepřesvědčí se proč se to,či ono stalo ,ale napadají druhého,nic netušícího.Ale takovému člověku se ta nerudnost vepíše do tváře.
Margita Melegova
Osobne nespecham, zasadne chodime nakupovat kdyz je v obchodech mene zakazniku, kdyz do mne nekdo strci, jsem to ja kdo se prvni omlouva, tim predejdu komentarum a dotycna osoba je prekvapena, ze obycejne odpovi stejnou omluvou.
Jana Tulejová
To máte pravdu, paní Škopánová.
Jitka Caklová
Každý má možnost vybrat si, co vidět chce. Jsou kolem nás i příjemní lidé, ale ti Bohu žel nejsou "v kurzu", tak proč o nich psát, že :-)
Hana Rypáčková
Nemám takové zkušenosti. Ale netlačím se do obchodů , když jsou slevové akce. Chodím do Coopu naproti domu a se sousedy se na sebe usmíváme a promluvíme laskavě i s prodavačkami. Když má někdo jen drobný nákup, pouští ho ti s plným košem.. Stejné je to u řezníka a pekaře..
Olga Škopánová
Bohužel i tady na Ičku se najdou rekordmani, kteří nikdy nenapsali nic pozitivního.
Hana Šimková
Bohužel to nejsou jenom starší lidé.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.