Botanická zahrada v Praze - Troji
Všechny fotografie: Hana Polednová

Botanická zahrada v Praze - Troji

22. 1. 2023

Botanická zahrada v Praze-Troji je zajímavá v každém ročním období. Ráda ji navštívím několikrát do roka. Tentokrát jsem se rozhodla hned začátkem ledna.

A právě hned na začátku ledna jsme byli svědky mimořádně vysokých teplot. A to se odrazilo i na přírodě, která se začala velice brzy probouzet. Pomalu jsem prošla zahradou a zkoumala, co všechno už vyrazilo ze země anebo začalo kvést.

Venkovní expozice jsou v zimním období zpřístupněny bezplatně (do 28. 2. 2023). Je to příjemná procházka, která nikdy nezklame.

fotografování příroda
Hodnocení:
(5 b. / 21 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Polednová
Soni, děkuji.
Soňa Prachfeldová
Krásná procházka, doplněná moc hezkými fotkami.
Hana Polednová
Evi, Álo, Jano a Martino, děkuji za pochvalu fotek, potěšilo mě to.
Martina Růžičková
Moc pěkná fotoprocházka botanickou zahradou. Také to tam mám ráda.
Jana Šenbergerová
I v zimě je tam hodně k vidění. Tam by se mi také líbilo.
Hana Polednová
Álo T. lepší cesta je ze shora z Bohnic (autobus od metra Kobylisy). Tam je také vstup s pokladnou a jde se směrem dolů k vinici sv. Kláry. Nejvic je toho k viděni právě nahoře a je to snažší cesta.
Alena Tollarová
Hanko, byla jsem tam jen jednou. Stoupala jsem od pokladny nahoru vinicí sv. Kláry a než jsem došla nahoru, začalo pršet. Šla jsem pak do skleníku na motýly. A jak je vidět, i v lednu je BZ pěkná procházka.
Eva Mužíková
Hani Ty stále něčím překvapuješ. Krásná procházka.
Hana Polednová
Děkuji moc za milé komentáře a jsem ráda, že se vám fotky líbí. Je to hezké místo v blízkosti MHD a oáza klidu, kam se dá zavítat z rušného velkoměsta několikrát do roka. Milovníci kytiček mají stále co obdivovat.
Alena Velková
Krása...člověku se nechce věřit, že to bylo v lednu!

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.