Ze zasněžené zoo  (Fotoreportáž)
Všechny fotografie: Martina Růžičková

Ze zasněžené zoo (Fotoreportáž)

26. 1. 2023

V letním soutěžení i60 jsem za článek na téma „Můj zážitek v zoo“ vyhrála rodinnou vstupenku do Zoo Praha. Z ceny jsem měla velikou radost, protože zoologické zahrady navštěvuji moc ráda.

Návštěvu jsme si naplánovali na předposlední lednovou neděli. Zimu považujeme pro návštěvu zoo za ideální, protože tam na rozdíl od hlavní sezóny v tuto dobu panuje ticho a pohoda. U ohrad a klecí není třeba se tísnit v davu, potkáváte převážně opravdové milovníky zvířat i pro fotografování máte více prostoru. Tentokrát jsme poprvé zastihli zahradu pod sněhovou peřinou, která nám připravila nečekané zážitky. Pohled na slony či zebry, brouzdající se sněhem, byl opravdu nezapomenutelný.

Foťák jsem samozřejmě měla s sebou, takže vás mohu pozvat na malou ochutnávku zimní atmosféry v zoo.

fotografování příroda ZOO
Hodnocení:
(5 b. / 27 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Naděžda Špásová
V zimě jsem v ZOO nikdy nebyla. Je fakt, že zoologické zahrady moc nemusím, i když pokud mě někdo pozve, tak neodmítnu. V Praze v ZOO jsem byla několikrát, zimní obrázky jsou moc hezké.
Jan Zelenka
Vůbec si už nepamatuji, jestli jsem byl v pražské ZOO také v zimě. Ale fotky máte krásné.
Zuzana Pivcová
Už jsem tam dávno nebyla, tak mě fotky moc potěšily.
Alena Tollarová
Martino, to je paráda. GAviálové jsou moji oblíbenci. Slony na sněhu jsem ještě neviděla, i když jsem o zoo v zimě tady taky psala. Podívala jsem se, jak je to dlouho a ono je to už pět let. Jak ten čas letí. Měla bych se tam zase vypravit, dokud je ta zima. Díky.
Anna Potůčková
Martino moc pěkná fotoreportáž. Kdybych nebyla teplomil, tak bych zajela ted v zimě do ZOO Lešná. Je to kousek od nás, ale v zimě se mě nikam nechce :-)
Marie Měchurová
Martino, děkuju za pěknou procházku po pražské ZOO. Naposledy jsem tam byla se školou na výletě.
Vladislava Dejmková
Zoo v zimě je hezké zpestření, jsem ráda, že jsem si mohla prohlédnout fotografie.
Daniela Řeřichová
Martino, ty jiné fotky než parádní, neumíš. :-) Moc hezká podívaná, díky.
Irena Mertová
Tak na tyto tvoje fotky jsem se Martino těšila. A jsou skvělé. :-)
Marie Novotná
Dobrý nápad a moc hezké fotky.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.