Místo mého srdce: Pustevny
Všechny fotografie: Anna Čípová

Místo mého srdce: Pustevny

1. 3. 2023

Od roku 1976 žiji v Beskydech, které se staly mojí srdeční záležitostí. Mám celou řádku míst, kam se ráda vracím. Patří mezi ně i Pustevny s krásnou přírodou a stavbami postavenými na konci 19. století podle návrhů architekta Dušana Jurkoviče.

 Pustevny

- jsou dostupné autem nebo autobusem po silnici z Prostřední Bečvy nebo sedačkovou lanovkou z Trojanovic.

- jsou turistickým rozcestníkem pro výstup na horu Radhošť nebo na vrcholy Tanečnice, Čertův Mlýn a Kněhyně.

- nabízejí možnost ubytování a občerstvení v několika různých zařízeních

- mají několik vyhlídkových míst, krásné výhledy jsou především z altánu Cyrilka a stezky Valaška  

- jsou v zimě oblíbené u běžkařů, pro které se pravidelně upravují běžecké stopy.

 

Pustevny jsou často cílem mých výletů. Letos jsem tam byla už dvakrát, z prvního výletu jsem připravila fotoreportáž. Snad mi dáte za pravdu, že 9. února byl krásný zimní den.

 

 

cestování města a obce Místo mého srdce 2023
Hodnocení:
(5 b. / 30 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marcela Pivcová
V tomto kraji jsem dosud nikdy nebyla, tak jsem si alespoň prohlédla krásné fotografie. Z míst, kde v současnosti pobývám, ať už v Praze nebo v jižních Čechách, je to kraj hodně vzdálený.
Helena Přibilová
Pustevny jsem navštívila v letním období a toto místo mě naprosto okouzlilo. Na Vašich nádherných zimních fotografiích vyhlížejí přímo pohádkově.
Naděžda Špásová
Pustevny jsou místo, které bych ještě za svého života chtěla navštívit. V zimě jsou krásné, ale já bych zvolila léto. Fotky jsou super.
Jarmila Komberec Jakubcová
Aničko letos musím Pustevny navštívit. Díky za krásné foto.
Zuzana Pivcová
Aničko, napsala jsi to stručně a jednoznačně. Není třeba se více rozepisovat, protože srdce lze vnímat i na dálku. Děkuji.
Anna Potůčková
Ač to není od nás daleko, tak zde jsem zatím nebyla ani v létě a ani v zimě. Musím navrhnout kamarádce a spolu bychom tam mohly udělat alespon jednodenní výlet. Fotky jsou nádherné a k návštěvě přímo vybízí.
Dana Puchalská
Aničko,co napsat jiného než n á d h e r a . Pustevny znám jako mnozí přede mnou jenom v létě. Děkuju.
Mirka Motyková
Aničko, jedním slovem, nádhera..... Důvod na jarní setkání ...
Vladislava Dejmková
Nádherné zimní fotografie. Letos jsem žádný sníh naživo neviděla, tak mě to nadchlo. Je tam opravdu krásně.
Jana Kollinová
Dívám se na fotografie a vůbec se nedivím, že Vás Pustevny okouzlily.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.