Foto

Proč píši?

10. 3. 2023

Jsem 65 letá žena a můj život byl plný změn. Narodila jsem se v malé vesnici a vyrůstala jsem v ní. Bylo to krásné místo, kde jsem se naučila milovat přírodu a všechny její krásy. Když jsem byla mladá, odešla jsem do Prahy, abych získala vzdělání a začala novou kariéru. Bylo to obtížné, ale nakonec jsem se dostala na vysokou školu a získala jsem práci, která mi umožnila vybudovat si dobrý život. V průběhu let jsem se vdala a měla jsem dvě děti. Byli to krásní lidé a já jsem byla šťastná, že jsem je mohla vychovat. 

Nyní, když jsem již v důchodu se vracím "ke kořenům" do své rodné vesnice. S manželem, ař jsme měli docela pohodové manželství nám to nakonec nevyšlo a šli jsme každý jiným směrem. Obě děti trvale bydlí v zahraničí a já tedy hledám nějakou aktivitu, jak se zabavit. A proto si i zakládám tento blog. Budu velmi ráda, pokud mi  dáte jakoukoliv odezvu.

Jmenuji se Jana a právě začínám psát. Tedy, popravdě, tenhle článek končí, ale víte jak to myslím :-)

Můj příběh
Hodnocení:
(5.1 b. / 17 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
Připomněla jste mi, že jsem na tomto portálu desátý rok. Ať se vám tu také líbí.
Soňa Prachfeldová
Paní Jano, přeji vám, ať zapadnete s chutí do našeho portálu a daří se vám psát články.
Marie Ženatová
I já vás vítám mezi námi - nějak podobně jsem zde také před mnoha roky začínala a jsem zde velmi, velmi ráda ♥ ♥ ♥
Daniela Řeřichová
Vítám novou íčkařku. :-)
Marie Faldynová
Vypsat se ze svých problémů je účinný způsob jak si to všechno v sobě srovnat. Přeji Vám, abyste v předkládaných námětech našla něco, v čem se najdete.
Jan Zelenka
Hodně štěstí, hlavně, aby články měly nějaký obsah.
Naděžda Špásová
Takhle nějak podobně jsem tady před osmi lety taky začínala. Tak ať se vám tu líbí.
Miloslava Richterová
Paní Jano, děkuji za nastínění Vašeho života, pište, články obohacujte fotkami :-)
Hana Šimková
Moc zajímavý životopis, ale pokud chcete psát, tak pište o něčem.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.