Po sedmi letech

Po sedmi letech

24. 3. 2023

Zdravím všechny kamarády. Konečně jsem sem našla opět cestu. V tom roce 2017, když jsem se zamýšlela nad fotografií v černém puntíkovaném šátku, jsem si myslela, že bude líp. Není. Moje životní cesta má své limity, se kterými jsem se musela smířit. Již 3.rok jsem v invalidním důchodu. Nabalily se další nemoci a já polykám denně 12 ks prášků. Není mi to vůbec po duši, ale podnikla jsem všechno možné. Je mimo mé síly a možnosti změnit svoji situaci tak, aby těch prášků nemuselo být tolik.

Dělám, co se dá. Maluji, fotím, ráda chodím na procházky a snažím se. V poslední době mě nejvíc trápí výfukové plyny aut, a tak nosím roušku. Covid necovid. I když jedu do přírody, musím se část cesty obrnit svatou trpělivostí. Nevím, čím to je. Čím jsem starší, tím víc mi vadí špatný vzduch. Někdy se mi dokonce zvedá žaludek.

Nevzdávám to. Moc si přeji změnit alespoň něco na tomto stavu. Takže, jdeme dál, i když ne vždy s úsměvem.

Můj příběh zdraví
Hodnocení:
(5 b. / 22 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Zuzana Pivcová
Když duše ví, že chce ještě žít, tělo jí určitě pomůže. Věřte tomu. Přeji Vám hodně radosti a vše dobré každý den.
Marie Seitlová
Olgo je fajn, že jste o sobě dala vědět a přeji ať je lépe. Foťte, malujte a kolem Olomouce je krásně, tak i vaše procházky jsou zajímavé.
Miloslava Richterová
S přibývajícím jarem budou procházky do přírody ještě hezčí :-)
Jana Kollinová
Vše zlé je k něčemu dobré a tak dýchejte s plných plic i přes roušku, neboť každý nádech znamená žít.
Alena Velková
Je skvělé, že jste v rámci možnosti aktivní.
Jan Zelenka
I s problémy se dá žít. Něco o tom vím. Je třeba si zvyknout. Můj závěr života je hodně bolestivý. Ale alespoň píši. Tak ať vám vaše aktivity vydrží co nejdéle.
Daniela Řeřichová
Paní Olgo, to je fajn, že malujete a fotíte. Třeba dáte něco na FD, těším se. Přeji méně bolesti a moc držím palce. :-)
Vlasta Ledlová
Paní Fišarová, držím palce. Ať je vám brzy líp!

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.