Jaro v Botanické zahradě Na Slupi
Všechny fotografie: Jitka Hašková

Jaro v Botanické zahradě Na Slupi

26. 3. 2023

Sobotní odpoledne jsem po delší době strávila v Botanické zahradě Na Slupi. Věšinou jsem byla ve skleníku, venku málo, foukal studený vítr. I tak jsem si užilla hodně krásných rostlin.

Hodnocení:
(5.1 b. / 21 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Rypáčková
Hezké..
Hana Polednová
Jitko, moc hezké fotky. Máme všechny BZ v Praze na dosah a můžeme je vidět několikrát do roka a pokaždé je co vidět. Mám nejvíce ráda venkovní prostory, zvláště letos všechno brzy nakvetlo, ještě nebylo ani jaro.
Martina Růžičková
Jitko, díky za krásné fotky. Musím se zase do této botanické zahrady někdy vydat. Je to taková oáza uprostřed Prahy.
Miloslava Richterová
Pěkné fotky, díky .-)
Věra Ježková
Jitko, díky za hezkou podívanou.
Alena Tollarová
Když venku fičí, skleník pohodu jistí. Je tam milo, barevno, co víc si přát?
Eva Mužíková
Jitko díky za tu nádhernou podívanou.
Jitka Hašková
Jsem ráda, že se vám fotky líbí.
Anna Potůčková
Jitko nádhera! Když už tam nemůžu jet , tak alespon virtuálně jsem se díky Tvým fotkách tou krásou pokochala.
Jan Zelenka
Také jsem tam párkrát se ženou byl. Moc hezké místo, zvláště na jaře.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.